У Чехії 300 власників сонячних станцій оштрафували за “надприродну потужність” батарей

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Чехії 300 власників сонячних станцій оштрафували за “надприродну потужність” батарей

У Чехії 300 власників сонячних станцій оштрафували за “надприродну потужність” батарей

У Чехії трьохсот власників сонячних електростанцій оштрафували за “надприродну потужність” фотовольтаїчних панелей.

Загальна сума адміністративних стягнень виписана Державною енергетичною інспекцією сягла 5000000 крон.

Санкції були застосовані в основному до дрібних виробників, чиї електростанції, згідно зі звітами, виробили значно більше енергії, ніж це фізично можливо, враховуючи потужність встановлених сонячних батарей.

У Чехії власники сонячних електростанцій отримують від держави дотації, які і стали причиною створення поля для зловживань.

Автор | 2017-02-04T17:18:29+00:00 Січень 15th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.