У буковинському селі мають намір побудувати сонячну електростанцію потужністю 4 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У буковинському селі мають намір побудувати сонячну електростанцію потужністю 4 МВт

У буковинському селі мають намір побудувати сонячну електростанцію потужністю 4 МВт

У селі Звенячин Заставнівського району Чернівецької області планують побудувати сонячну електростанцію.

Рішення про зведення СЕС потужністю 4 МВт погодила громада населеного пункту, передає Молодий Буковинець.

Підприємство, яке будуватиме сонячну електростанцію, орендує на території Звенячинської сільської ради 8000 га землі і наразі замовило проект землеустрою.

У Заставнівській райдержадміністрації повністю підтримали інвестиційний проект, який обіцяє нові робочі місця та надходження до місцевого бюджету.

Автор | 2016-09-23T21:03:32+00:00 Вересень 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.