Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Білорусі запрацювала перша в країні вітроелектростанція

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Білорусі запрацювала перша в країні вітроелектростанція

У Білорусі запрацювала перша в країні вітроелектростанція

У Новогрудському районі Гродненської області ввели в експлуатацію першу в Білорусі вітроелектростанцію.

Об’єкт відновлюваної енергетики був зведений в рамках проекту міжнародної технічної допомоги “Зелена економіка в Білорусі”, який фінансується Євросоюзом, передає СБ-Білорусь Сьогодні.

Новогрудська вітроелектростанція потужністю 9 МВт вироблятиме більше 22 млн кВт-год. у рік. Згідно з попередніми підрахунками Міністерства енергетики Білорусі, вітропарк дозволить щорічно економити близько 4,5 млн кубометрів природного газу або понад 900 тисяч доларів США.

Разом з тим, перша ВЕС стане місцем проведення експерименту, результати якого допоможуть визначити ефективність використання енергії вітру в країні.

На будівництво п’яти вітряків під Новогрудком було направлено близько 5 млн євро, виділених Євросоюзом.

Автор | 2016-06-25T20:42:08+00:00 Червень 25th, 2016|Новини|