У Білорусі запрацювала перша в країні вітроелектростанція

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Білорусі запрацювала перша в країні вітроелектростанція

У Білорусі запрацювала перша в країні вітроелектростанція

У Новогрудському районі Гродненської області ввели в експлуатацію першу в Білорусі вітроелектростанцію.

Об’єкт відновлюваної енергетики був зведений в рамках проекту міжнародної технічної допомоги “Зелена економіка в Білорусі”, який фінансується Євросоюзом, передає СБ-Білорусь Сьогодні.

Новогрудська вітроелектростанція потужністю 9 МВт вироблятиме більше 22 млн кВт-год. у рік. Згідно з попередніми підрахунками Міністерства енергетики Білорусі, вітропарк дозволить щорічно економити близько 4,5 млн кубометрів природного газу або понад 900 тисяч доларів США.

Разом з тим, перша ВЕС стане місцем проведення експерименту, результати якого допоможуть визначити ефективність використання енергії вітру в країні.

На будівництво п’яти вітряків під Новогрудком було направлено близько 5 млн євро, виділених Євросоюзом.

Автор | 2016-06-25T20:42:08+00:00 Червень 25th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.