Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Білорусі запрацювала перша в країні автомийка на сонячних батареях

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Білорусі запрацювала перша в країні автомийка на сонячних батареях

У Білорусі запрацювала перша в країні автомийка на сонячних батареях

У Гродно відкрилася перша в Білорусі автомийка самообслуговування “Аква Дрім” на сонячних батареях.

Електроенергію батарей автовласники почали повноцінно використовувати 11 листопада.

Як зазначає один з ініціаторів використання енергії небесного світила Дмитро Ситько, автомийка сильно залежить від активності сонця.

«У звичайні дні батареї виробляють 22-27 кВт-год, у хмарні – лише 3 кВт-год, – пояснює він. – Ефективність знижується до рекордних 10%. Ще менше може бути, коли почнеться снігопад, але ми продовжуємо нарощувати потужність комплексу: кожен день монтуються нові батареї, які в перспективі будуть виробляти до 50 кВт-год у день».

Як зазначають підприємці, 3 кВт-год достатньо для роботи двох насосів – дві машини можна вимити за рахунок енергії сонця.

«Якщо «сонячної» електроенергії не вистачить, насоси автоматично будуть живитися від міської мережі, – розповідає Дмитро Ситько. – Тому ніяких перебоїв та зупинок у роботі обладнання не буде».

Взимку на «сонячній» автомийці з’явилася додаткова робота – потрібно вчасно прибирати сніг з батарей.

«Головне – не дати снігу підтанути і знову замерзнути на панелях, лід дуже складно чистити, можна пошкодити скло, – каже Дмитро Ситько. – Сніг чистимо широкою щіткою».

В майбутньому підприємці планують побудувати «сонячну» автомийку у Волковиське.

«Ми розраховуємо на велику кількість постійних клієнтів і будемо використовувати кращі миючі засоби, щоб “Аква Дрім” була улюбленою мийкою для гродненців», – розповідає Микола Коркуть, який відповідає за якість використовуваних компонентів.

На автомийці самообслуговування можна розраховуватися монетами номіналом 50 копійок, 1 або 2 рубля, 50 копійок – мінімальний внесок, 1 рубль = 100 секунд.

Микола Коркуть рекомендує витратити 1 рубль на “мийку активним шампунем”, 1 рубль – на миття теплою водою і 1 рубль – на демінералізовану воду.

«Спочатку необхідно швиденько змочити автомобіль теплою водою з шампунем і хімія вже почне працювати, – радить експерт. – Потім необхідно більш прискіпливо нанести шампунь рухом знизу вгору, потім на 1 рубль пройтися чистою теплою водою і змити залишки миючого засобу. І нарешті ще на 1 рубль можна облити автомобіль демінералізованою водою, це режим “Осмос”, щоб на кузові не залишалися патьоки».

На всіх постах є турбо-щітки, якими можна користуватися у випадку сильних забруднень на кузові.

«Залишки миючого засобу на порожках добре вимивати пістолетом без натискання на курок, коли напір води мінімальний», – звертає увагу фахівець, додаючи, що для зимового автомиття краще возити у салоні машини будівельні рукавички.

Також читайте: Як обслуговувати сонячні панелі взимку? Вплив снігу на ефективність роботи сонячних панелей.

Автор | 2016-11-17T17:35:13+00:00 Листопад 17th, 2016|Новини|