Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Білорусі будують сонячну станцію потужністю 57,8 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Білорусі будують сонячну станцію потужністю 57,8 МВт

У Білорусі будують сонячну станцію потужністю 57,8 МВт

Незабаром у Білорусі недалеко від міста Річиця(Гомельська область) запрацює найпотужніша в країні сонячна електростанція потужністю 57,8 МВт.

СЕС будує державне виробниче об’єднання “Белоруснефть” з осені 2016 року.

На виділених для реалізації проекту двох ділянках загальною площею 110 га буде встановлено 218 430 сонячних панелей.

«Нині кожного дня монтується в середньому близько 1,5-2 тис. панелей», – зазначають в ДВО “Белоруснефть”.

Загальний обсяг інвестицій у реалізацію проекту складе близько 65 млн євро. Як пояснили в ГПО “Белоруснефть”, для закупівлі обладнання, яке постачатиме словенська компанія Bisol Group, залучалися позикові кошти, а для проведення будівельно-монтажних робіт – власні ресурси.

Будівництво фотоелектричної станції поблизу Річіці планується завершити у травні 2017 року.

З грудня 2014 року на території Білоруського газопереробного заводу в Річиці працює фотоелектрична станція потужністю 3,75 МВт, побудована ГПО “Белоруснефть”.

Словенська компанія Bisol Group спеціалізується на виробництві фотогальванічних модулів преміального класу, монтажних систем і пропонує повний спектр рішень для сонячної енергетики більш ніж в 55 країнах.

Зараз найпотужніша фотоелектрична станція знаходиться недалеко від смт Брагін. Її номінальна потужність досягає 18,48 МВт. Побудована компанією Velcom СЕС займає площу понад 41 га. Вартість проекту становить 24 млн євро.

Всього у Білорусі працює 31 сонячна станція загальною потужністю 41 МВт. Згідно з державною програмою “Енергозбереження”, до 2020 року у країні мають намір звести не менше 250 МВт сонячних електростанцій.

Автор | 2017-01-09T00:24:14+00:00 Грудень 31st, 2016|Новини|