У Білорусі будують сонячну станцію потужністю 57,8 МВт

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
У Білорусі будують сонячну станцію потужністю 57,8 МВт

Незабаром у Білорусі недалеко від міста Річиця(Гомельська область) запрацює найпотужніша в країні сонячна електростанція потужністю 57,8 МВт.

СЕС будує державне виробниче об’єднання “Белоруснефть” з осені 2016 року.

На виділених для реалізації проекту двох ділянках загальною площею 110 га буде встановлено 218 430 сонячних панелей.

«Нині кожного дня монтується в середньому близько 1,5-2 тис. панелей», – зазначають в ДВО “Белоруснефть”.

Загальний обсяг інвестицій у реалізацію проекту складе близько 65 млн євро. Як пояснили в ГПО “Белоруснефть”, для закупівлі обладнання, яке постачатиме словенська компанія Bisol Group, залучалися позикові кошти, а для проведення будівельно-монтажних робіт – власні ресурси.

Будівництво фотоелектричної станції поблизу Річіці планується завершити у травні 2017 року.

З грудня 2014 року на території Білоруського газопереробного заводу в Річиці працює фотоелектрична станція потужністю 3,75 МВт, побудована ГПО “Белоруснефть”.

Словенська компанія Bisol Group спеціалізується на виробництві фотогальванічних модулів преміального класу, монтажних систем і пропонує повний спектр рішень для сонячної енергетики більш ніж в 55 країнах.

Зараз найпотужніша фотоелектрична станція знаходиться недалеко від смт Брагін. Її номінальна потужність досягає 18,48 МВт. Побудована компанією Velcom СЕС займає площу понад 41 га. Вартість проекту становить 24 млн євро.

Всього у Білорусі працює 31 сонячна станція загальною потужністю 41 МВт. Згідно з державною програмою “Енергозбереження”, до 2020 року у країні мають намір звести не менше 250 МВт сонячних електростанцій.

Leave a Reply