У Білорусі будують сонячну станцію потужністю 57,8 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Білорусі будують сонячну станцію потужністю 57,8 МВт

У Білорусі будують сонячну станцію потужністю 57,8 МВт

Незабаром у Білорусі недалеко від міста Річиця(Гомельська область) запрацює найпотужніша в країні сонячна електростанція потужністю 57,8 МВт.

СЕС будує державне виробниче об’єднання “Белоруснефть” з осені 2016 року.

На виділених для реалізації проекту двох ділянках загальною площею 110 га буде встановлено 218 430 сонячних панелей.

«Нині кожного дня монтується в середньому близько 1,5-2 тис. панелей», – зазначають в ДВО “Белоруснефть”.

Загальний обсяг інвестицій у реалізацію проекту складе близько 65 млн євро. Як пояснили в ГПО “Белоруснефть”, для закупівлі обладнання, яке постачатиме словенська компанія Bisol Group, залучалися позикові кошти, а для проведення будівельно-монтажних робіт – власні ресурси.

Будівництво фотоелектричної станції поблизу Річіці планується завершити у травні 2017 року.

З грудня 2014 року на території Білоруського газопереробного заводу в Річиці працює фотоелектрична станція потужністю 3,75 МВт, побудована ГПО “Белоруснефть”.

Словенська компанія Bisol Group спеціалізується на виробництві фотогальванічних модулів преміального класу, монтажних систем і пропонує повний спектр рішень для сонячної енергетики більш ніж в 55 країнах.

Зараз найпотужніша фотоелектрична станція знаходиться недалеко від смт Брагін. Її номінальна потужність досягає 18,48 МВт. Побудована компанією Velcom СЕС займає площу понад 41 га. Вартість проекту становить 24 млн євро.

Всього у Білорусі працює 31 сонячна станція загальною потужністю 41 МВт. Згідно з державною програмою “Енергозбереження”, до 2020 року у країні мають намір звести не менше 250 МВт сонячних електростанцій.

Автор | 2017-01-09T00:24:14+00:00 Грудень 31st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.