Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.У 2017 році Google планує перейти на 100% поновлювану енергію для своїх дата-центрів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У 2017 році Google планує перейти на 100% поновлювану енергію для своїх дата-центрів

У 2017 році Google планує перейти на 100% поновлювану енергію для своїх дата-центрів

Google близька до мети повного забезпечення енергією своїх офісів і дата-центрів по всьому світу за рахунок поновлюваних джерел.

Старший віце-президент Google Урс Хольцл повідомив в своєму блозі, що в 2017 році компанія почне покривати 100% потреб в електроенергії за рахунок сонячної і вітроенергетики.

«Сьогодні ми є найбільшим корпоративним покупцем електроенергії з поновлюваних джерел і маємо намір збільшити обсяг покупок до 2,6 ГВт, – заявив Хольцль. – Ми будемо напряму купляти сонячну і вітрову енергію щорічно, з урахуванням всіх наших потреб в електроенергії по всьому світу»

Google – не єдина з великих технологічних компаній, яка поставила перед собою мету домогтися 100% забезпечення своїх потреб в електроенергії за рахунок «зелених» джерел. Аналогічні цілі ставлять також Apple Inc., Facebook Inc., Amazon Inc. і Microsoft Corp.

Дата-центри споживають значний обсяг енергії, однак Google стверджує, що його дата-центри є на 50% більш енергоефективними в порівнянні зі стандартом для галузі.

За словами Хольцля, Google бачить і фінансовий плюс в переході на поновлювані джерела енергії .

«За останні шість років вартість вітрової та сонячної енергії скоротилася на 60% і 80% відповідно, і це показує, що використання поновлюваних джерел стає самим низьковитратним варіантом», – зазначив він.

Google почала активно вкладати кошти в «зелену» енергетику в 2010 році , з того часу компанія вклала понад $ 3,5 млрд в понад 20 проектів в сфері поновлюваних джерел енергії по всьому світу.

Автор | 2017-01-08T14:50:50+00:00 Грудень 7th, 2016|Новини|