У 2017 році Google планує перейти на 100% поновлювану енергію для своїх дата-центрів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
У 2017 році Google планує перейти на 100% поновлювану енергію для своїх дата-центрів

Google близька до мети повного забезпечення енергією своїх офісів і дата-центрів по всьому світу за рахунок поновлюваних джерел.

Старший віце-президент Google Урс Хольцл повідомив в своєму блозі, що в 2017 році компанія почне покривати 100% потреб в електроенергії за рахунок сонячної і вітроенергетики.

«Сьогодні ми є найбільшим корпоративним покупцем електроенергії з поновлюваних джерел і маємо намір збільшити обсяг покупок до 2,6 ГВт, – заявив Хольцль. – Ми будемо напряму купляти сонячну і вітрову енергію щорічно, з урахуванням всіх наших потреб в електроенергії по всьому світу»

Google – не єдина з великих технологічних компаній, яка поставила перед собою мету домогтися 100% забезпечення своїх потреб в електроенергії за рахунок «зелених» джерел. Аналогічні цілі ставлять також Apple Inc., Facebook Inc., Amazon Inc. і Microsoft Corp.

Дата-центри споживають значний обсяг енергії, однак Google стверджує, що його дата-центри є на 50% більш енергоефективними в порівнянні зі стандартом для галузі.

За словами Хольцля, Google бачить і фінансовий плюс в переході на поновлювані джерела енергії .

«За останні шість років вартість вітрової та сонячної енергії скоротилася на 60% і 80% відповідно, і це показує, що використання поновлюваних джерел стає самим низьковитратним варіантом», – зазначив він.

Google почала активно вкладати кошти в «зелену» енергетику в 2010 році , з того часу компанія вклала понад $ 3,5 млрд в понад 20 проектів в сфері поновлюваних джерел енергії по всьому світу.

Leave a Reply