Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.У 2016 році в Україні було введено 120 МВт нових потужностей об’єктів відновлюваних джерел енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У 2016 році в Україні було введено 120 МВт нових потужностей об’єктів відновлюваних джерел енергії

У 2016 році в Україні було введено 120 МВт нових потужностей об’єктів відновлюваних джерел енергії

У 2016 році в Україні було введено 120 МВт нових потужностей об’єктів, що генерують «зелену» електроенергію та працюють за «зеленим» тарифом.

Як зазначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, 99,1 МВт – це сонячні електростанції.

«До того ж після майже дворічного затишшя у секторах вітроенергетики та біоенергетики було введено 3 вітроелектростанції загальною потужністю 11,6 МВт та 1 електростанцію на біомасі потужністю 3,5 МВт, – говорить він. – Також у 2016 році встановлено 3,3 МВт потужностей малих ГЕС та 3,1 МВт – об’єктів, що виробляють електроенергію з біогазу».

Сфера виробництва електроенергії з відновлюваних джерел активізувалася завдяки Закону України від 04.06.2015 р. №514-VIII, яким скасовано вимогу щодо місцевої складової, введено надбавку у розмірі 5% та 10% до тарифу за використання обладнання українського виробництва, збільшено тариф на виробництво електроенергії з біомаси та біогазу, каже Сергій Савчук.

Завдяки цьому закону у 2016 році дві вітроелектростанції та одна мікро-ГЕС змогли отримати надбавку до «зеленого» тарифу за використання обладнання вітчизняного виробництва, – каже голова Держефективності. – Така премія стимулює бізнес та інвесторів працювати на українському ринку, активізує виробництво обладнання та матеріалів у сфері відновлюваної енергетики, сприяє розвитку національної економіки та створенню робочих місць.

Загалом, на 1 січня 2017 року встановлена потужність об’єктів, що виробляють електроенергію з відновлюваних джерел та працюють за «зеленим» тарифом, в Україні становить 1,1 ГВт. У 2016 році цими об’єктами було вироблено понад 1,7 млрд кВт-год електроенергії.

Джерело: ecotown.com.ua

Автор | 2017-02-14T20:24:25+00:00 Лютий 6th, 2017|Новини|