Тисячі британських церков переходять на відновлювану енергію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Тисячі британських церков переходять на відновлювану енергію

Тисячі британських церков переходять на відновлювану енергію

Про перехід на «зелені» джерела енергії оголосило більшість парафій Армії порятунку, близько третини молитовних будинків квакерів, а також приблизно 2 тисячі церков, що належать до католицьких єпархій. Загалом у Великобританії перейшли або планують перейти на відновлювані джерела енергії понад 3500 церков, пише The Guardian. При цьому, у Великобританії налічується всього близько 50 тисяч церков.

В основному парафії будуть використовувати сонячні батареї і невеликі вітрові турбіни. Також у них є можливість купувати екологічно чисту енергію. В основному вона буде витрачатися на опалення будівель.

Одним із приводів, що підштовхнув священиків до дії, стала енцикліка Папи Франциска Laudato Si, де понтифік висловив занепокоєння через загрозу глобального потепління. Папа римський закликав у своєму посланні багатих людей допомагати бідним, які, як вважає він, є найбільш уразливими до змін клімату.

Католицький єпископ Джон Арнольд закликав інші єпархії слідувати його прикладу і переходити на альтернативні джерела енергії:

«Є багато способів реагування на загрози зміни клімату. Перехід на відновлювані джерела енергії для наших церковних будівель повинно стати пріоритетом. Таким чином ми будемо безпосередньо допомагати людям, які знаходяться під загрозою через зміну клімату, або вже постраждали від цього».

У свою чергу англіканський єпископ Ніколас Холтем закликав розглянути можливість використання «зелених» джерел енергії в школах, парафіях та житлових будинках по всій країні в цілому.

Автор | 2016-09-11T15:41:29+00:00 Вересень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.