Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Тисячі британських церков переходять на відновлювану енергію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Тисячі британських церков переходять на відновлювану енергію

Тисячі британських церков переходять на відновлювану енергію

Про перехід на «зелені» джерела енергії оголосило більшість парафій Армії порятунку, близько третини молитовних будинків квакерів, а також приблизно 2 тисячі церков, що належать до католицьких єпархій. Загалом у Великобританії перейшли або планують перейти на відновлювані джерела енергії понад 3500 церков, пише The Guardian. При цьому, у Великобританії налічується всього близько 50 тисяч церков.

В основному парафії будуть використовувати сонячні батареї і невеликі вітрові турбіни. Також у них є можливість купувати екологічно чисту енергію. В основному вона буде витрачатися на опалення будівель.

Одним із приводів, що підштовхнув священиків до дії, стала енцикліка Папи Франциска Laudato Si, де понтифік висловив занепокоєння через загрозу глобального потепління. Папа римський закликав у своєму посланні багатих людей допомагати бідним, які, як вважає він, є найбільш уразливими до змін клімату.

Католицький єпископ Джон Арнольд закликав інші єпархії слідувати його прикладу і переходити на альтернативні джерела енергії:

«Є багато способів реагування на загрози зміни клімату. Перехід на відновлювані джерела енергії для наших церковних будівель повинно стати пріоритетом. Таким чином ми будемо безпосередньо допомагати людям, які знаходяться під загрозою через зміну клімату, або вже постраждали від цього».

У свою чергу англіканський єпископ Ніколас Холтем закликав розглянути можливість використання «зелених» джерел енергії в школах, парафіях та житлових будинках по всій країні в цілому.

Автор | 2016-09-11T15:41:29+00:00 Вересень 11th, 2016|Новини|