Ціни на газ для населення з 1 травня 2016 року

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Ціни на газ для населення з 1 травня 2016 року

Ціни на газ для населення з 1 травня 2016 року

Кабінет міністрів України прийняв рішення впорядкувати ціни на природний газ для споживачів та встановити ціну на рівні 100% паритету до ціни імпортованого природного газу, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

З 1 травня 2016 встановлюється оптова ціна природного газу 4942 грн за 1000 кубометрів , яка утворюється на основі:

  • прогнозної ціни на німецькому газовому хабі NCG (за даними агентства Platts European Gas Daily);
  • вартості транспортування від NCG до західного кордону України через територію Німеччини, Чехії та Словаччини (за тарифами європейських операторів ГТС);
  • встановленого НКРЕКУ тарифу на послуги з транспортування природного газу транскордонними газопроводами до точок входу в ГТС України.

Граничний рівень роздрібних цін на природний газ встановлюється на рівні 6879 грн за 1000 кубометрів , який утворюється на основі оптової ціни, середньозваженого тарифу на транспортування в 219 грн, середньозваженого тарифу на розподіл в 513,7 грн і торгової націнки постачальника в 57,4 грн за 1000 кубометрів.

Ціна, за якою НАК Нафтогаз України буде поставляти природний газ для виробництва теплової енергії з метою надання послуг з опалення та постачання гарячої води, становить 4942 грн за 1000 кубометрів (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, а також податків і зборів , що включаються до вартості природного газу, згідно з Податковим кодексом).

Відзначається, що коригування ціни на газ дозволить забезпечити планові надходження до державного бюджету.

Після прийняття Кабінетом міністрів України рішення про підвищення цін на газ для населення з 1 травня до ринкового рівня також збільшиться вартість теплової енергії для населення – до 1041 грн / Гкал з 652 грн / Гкал.

Оперативну інформацію щодо цін на газ можна дивитися тут.

Оперативну інформацію про фактичну вартість імпортного газу надає Мінекономіки.

Автор | 2016-05-01T20:11:14+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.