Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Ціни на газ для населення з 1 травня 2016 року

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Ціни на газ для населення з 1 травня 2016 року

Ціни на газ для населення з 1 травня 2016 року

Кабінет міністрів України прийняв рішення впорядкувати ціни на природний газ для споживачів та встановити ціну на рівні 100% паритету до ціни імпортованого природного газу, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

З 1 травня 2016 встановлюється оптова ціна природного газу 4942 грн за 1000 кубометрів , яка утворюється на основі:

  • прогнозної ціни на німецькому газовому хабі NCG (за даними агентства Platts European Gas Daily);
  • вартості транспортування від NCG до західного кордону України через територію Німеччини, Чехії та Словаччини (за тарифами європейських операторів ГТС);
  • встановленого НКРЕКУ тарифу на послуги з транспортування природного газу транскордонними газопроводами до точок входу в ГТС України.

Граничний рівень роздрібних цін на природний газ встановлюється на рівні 6879 грн за 1000 кубометрів , який утворюється на основі оптової ціни, середньозваженого тарифу на транспортування в 219 грн, середньозваженого тарифу на розподіл в 513,7 грн і торгової націнки постачальника в 57,4 грн за 1000 кубометрів.

Ціна, за якою НАК Нафтогаз України буде поставляти природний газ для виробництва теплової енергії з метою надання послуг з опалення та постачання гарячої води, становить 4942 грн за 1000 кубометрів (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, а також податків і зборів , що включаються до вартості природного газу, згідно з Податковим кодексом).

Відзначається, що коригування ціни на газ дозволить забезпечити планові надходження до державного бюджету.

Після прийняття Кабінетом міністрів України рішення про підвищення цін на газ для населення з 1 травня до ринкового рівня також збільшиться вартість теплової енергії для населення – до 1041 грн / Гкал з 652 грн / Гкал.

Оперативну інформацію щодо цін на газ можна дивитися тут.

Оперативну інформацію про фактичну вартість імпортного газу надає Мінекономіки.

Автор | 2016-05-01T20:11:14+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|