Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Сонячна школа в Таїланді

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячна школа в Таїланді

Сонячна школа в Таїланді

Забезпечення освітнього закладу електрострумом повністю здійснює місцева СЕС (сонячна електростанція).

Екологічна школа, розташована на північному сході Королівства Таїланд, щомісяця виплачує за державну електрику символічний долар – така мінімальна ставка за приєднання до енергетичної системи країни.

Школа, яка використовує виключно путожності ВДЕ (відновлюваних джерел енергії), з 2010-го року пропагує економічну автономність і духовну самодостатність – учні самостійно вирощують овочі, з яких потім готуються страви в місцевій їдальні.

Відзначимо, що під керівництвом вчителів школярі вивчають дію сонячних модульних систем і розробляють фотоелементи для забезпечення електроенергією водних насосів сільських господарств.

Автор | 2016-03-11T20:53:47+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|