Вітрові електростанції Техасу віддають електрику безкоштовно

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Безкоштовна електроенергія з вітрових електростанцій

Вітрова енергія становить 10 відсотків виробництва енергії штату, що найбільшою пропорцією по країні.

В даний час в Далласі тисячі клієнтів TXU Energy не платять абсолютно нічого за електроенергію, яку вони використовують між 9 годиною вечора та 6 ранку. Причиною такої ситуації стала не тільки трохи завищена ціна на «денну енергію», а й надлишок енергії, створюваної вітряними турбінами, пише Facepla.net з посиланням на nytimes.com.

Найсильніші вітри в Техасі дмуть в нічний час, виробляючи шалено дешеву електрику завдяки федеральним податковим кредитам. Виходить настільки дешева електроенергія, що комунальна компанія вирішила віддавати її безкоштовно.

Вітрова енергія становить 10 відсотків виробництва енергії штату, – найбільша пропорція по країні. Техас також має свою власну електромережу, яка не пов’язана з іншими штатами. Унікальна схема, яка, по суті, означає, що енергія, що виробляється в Техасі повинна споживатися тільки в Техасі. Компанія TXU Energy рекомендує клієнтам повною мірою скористатися вільними годинами, використовуючи стільки електроенергії, скільки їм потрібно.

Кілька телекомпаній і радіостанцій, спільно з соціальними медіа, рекламували переваги безкоштовного нічного графіка у своєму ефірі протягом декількох місяців, щоб допомогти підвищити нічне споживання енергії.

За іронією долі, віддаючи електроенергію абсолютно безкоштовно, компанія фактично зберігає гроші в довгостроковій перспективі. Надлишок вітрової енергії оподатковує енергосистеми, що обходиться компанії дорожче в плані технічного обслуговування і експлуатаційних витрат.

Цікаво, що в той час, коли більша частина жителів Далласу чекають 9 вечора, щоб запустити прання, посудомийну машину, і увімкнути термостат, а деякі люди, як передає New York Times, навіть від’єднують прилади протягом дня, щоб ще більше знизити витрати на електроенергію з власної кишені, нові «вільні» годинни можуть заохочувати інших бути більш марнотратними у використанні електроенергії. Тим не менш, це безпрограшна ситуація для комунального підприємства та його клієнтів.

Подібні експерименти відбуваються в різних місцях по всьому світу, де комунальні підприємства пропонують покупцям стимули для зниження споживання енергії, або дозволяють споживачам отримати знижки при використанні більшої кількості енергії в години пік. TXU Energy, звичайно, запропонував найщедріший і агресивний варіант. New York Times повідомляє, що ще жоден інший великий ринок не пішов так далеко.


Leave a Reply