Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.Вітрові електростанції Техасу віддають електрику безкоштовно

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Вітрові електростанції Техасу віддають електрику безкоштовно

Вітрові електростанції Техасу віддають електрику безкоштовно

Вітрова енергія становить 10 відсотків виробництва енергії штату, що найбільшою пропорцією по країні.

В даний час в Далласі тисячі клієнтів TXU Energy не платять абсолютно нічого за електроенергію, яку вони використовують між 9 годиною вечора та 6 ранку. Причиною такої ситуації стала не тільки трохи завищена ціна на «денну енергію», а й надлишок енергії, створюваної вітряними турбінами, пише Facepla.net з посиланням на nytimes.com.

Найсильніші вітри в Техасі дмуть в нічний час, виробляючи шалено дешеву електрику завдяки федеральним податковим кредитам. Виходить настільки дешева електроенергія, що комунальна компанія вирішила віддавати її безкоштовно.

Вітрова енергія становить 10 відсотків виробництва енергії штату, – найбільша пропорція по країні. Техас також має свою власну електромережу, яка не пов’язана з іншими штатами. Унікальна схема, яка, по суті, означає, що енергія, що виробляється в Техасі повинна споживатися тільки в Техасі. Компанія TXU Energy рекомендує клієнтам повною мірою скористатися вільними годинами, використовуючи стільки електроенергії, скільки їм потрібно.

Кілька телекомпаній і радіостанцій, спільно з соціальними медіа, рекламували переваги безкоштовного нічного графіка у своєму ефірі протягом декількох місяців, щоб допомогти підвищити нічне споживання енергії.

За іронією долі, віддаючи електроенергію абсолютно безкоштовно, компанія фактично зберігає гроші в довгостроковій перспективі. Надлишок вітрової енергії оподатковує енергосистеми, що обходиться компанії дорожче в плані технічного обслуговування і експлуатаційних витрат.

Цікаво, що в той час, коли більша частина жителів Далласу чекають 9 вечора, щоб запустити прання, посудомийну машину, і увімкнути термостат, а деякі люди, як передає New York Times, навіть від’єднують прилади протягом дня, щоб ще більше знизити витрати на електроенергію з власної кишені, нові «вільні» годинни можуть заохочувати інших бути більш марнотратними у використанні електроенергії. Тим не менш, це безпрограшна ситуація для комунального підприємства та його клієнтів.

Подібні експерименти відбуваються в різних місцях по всьому світу, де комунальні підприємства пропонують покупцям стимули для зниження споживання енергії, або дозволяють споживачам отримати знижки при використанні більшої кількості енергії в години пік. TXU Energy, звичайно, запропонував найщедріший і агресивний варіант. New York Times повідомляє, що ще жоден інший великий ринок не пішов так далеко.


Автор | 2016-10-20T01:00:07+00:00 Листопад 11th, 2015|Новини|