Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.Tesla проверне найбільшу угоду в сфері сонячної енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Tesla проверне найбільшу угоду в сфері сонячної енергетики

Tesla проверне найбільшу угоду в сфері сонячної енергетики

Компанія Ілона Маска поглине виробника сонячних панелей за $ 2,6 мільярда.

Американський виробник електромобілів Tesla Motor Corp. оголосив про поглинання SolarCity Corp., що випускає сонячні панелі, за $2,6 млрд.

Сума угоди менше, ніж передбачалося, проте вона все одно буде найбільшою в історії сонячної енергетики.

Угода сторін дозволяє SolarCity розглядати інші пропозиції про поглинання до 14 вересня включно.

Торги акціями SolarCity припинені на новинах про поглинання.

Маск вже є головою ради директорів і найбільшим акціонером SolarCity, якою керує його двоюрідний брат Ліндон Рів. З урахуванням цього об’єднання двох збиткових компаній викликає у Уолл-стріт безліч питань.

З одного боку, придбання SolarCity, найбільшого постачальника сонячних панелей для приватних будинків в США, створить додаткові фінансові складнощі для Tesla, яка сама очікує виходу на самоокупність не раніше 2020 року і здійснює масштабні інвестиції в НДДКР і розширення виробництва, включаючи будівництво заводу в Неваді вартістю $5 млрд.
З іншого боку, крім електромобілів, Tesla нарощує випуск акумуляторів, які зазвичай використовуються в поєднанні з сонячними панелями для забезпечення електрикою приватних будинків. Компанії можуть об’єднати і інші технології.

Автор | 2016-08-02T00:06:55+00:00 Серпень 2nd, 2016|Новини|