Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Tesla проверне найбільшу угоду в сфері сонячної енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Tesla проверне найбільшу угоду в сфері сонячної енергетики

Tesla проверне найбільшу угоду в сфері сонячної енергетики

Компанія Ілона Маска поглине виробника сонячних панелей за $ 2,6 мільярда.

Американський виробник електромобілів Tesla Motor Corp. оголосив про поглинання SolarCity Corp., що випускає сонячні панелі, за $2,6 млрд.

Сума угоди менше, ніж передбачалося, проте вона все одно буде найбільшою в історії сонячної енергетики.

Угода сторін дозволяє SolarCity розглядати інші пропозиції про поглинання до 14 вересня включно.

Торги акціями SolarCity припинені на новинах про поглинання.

Маск вже є головою ради директорів і найбільшим акціонером SolarCity, якою керує його двоюрідний брат Ліндон Рів. З урахуванням цього об’єднання двох збиткових компаній викликає у Уолл-стріт безліч питань.

З одного боку, придбання SolarCity, найбільшого постачальника сонячних панелей для приватних будинків в США, створить додаткові фінансові складнощі для Tesla, яка сама очікує виходу на самоокупність не раніше 2020 року і здійснює масштабні інвестиції в НДДКР і розширення виробництва, включаючи будівництво заводу в Неваді вартістю $5 млрд.
З іншого боку, крім електромобілів, Tesla нарощує випуск акумуляторів, які зазвичай використовуються в поєднанні з сонячними панелями для забезпечення електрикою приватних будинків. Компанії можуть об’єднати і інші технології.

Автор | 2016-08-02T00:06:55+00:00 Серпень 2nd, 2016|Новини|