На Тернопільщині відкрили підприємство з виробництва біоетанолу

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Тернопільщині відкрили підприємство з виробництва біоетанолу

На Тернопільщині відкрили підприємство з виробництва біоетанолу

За даними облради, в модернізацію та перепрофілювання спиртзаводу вірменські інвестори вклали 60 млн грн. На заводі створено 100 робочих місць.

У Тернопільській області на базі державного підприємства «Зарубінський спиртзавод» сьогодні відкрили підприємство з виробництва біоетанолу, який отримують в процесі переробки рослинної сировини для використання в якості біопалива або паливної добавки.

Як повідомили у прес-службі обласної ради, участь у церемонії відкриття взяли представники обласної влади, а також Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Вірменія в Україні Андранік Манукян.

За даними облради, в модернізацію та перепрофілювання спиртзаводу вірменські інвестори вклали 60 млн грн. На заводі створено 100 робочих місць.

«Сьогодні в області – особлива подія. Тернопільська область має великі виробничі потужності в спиртовій галузі, хоча не всі вони використовуються. І зараз – реальний приклад того, як можна перепрофілювати їх для виробництва паливного біоетанолу, без сумніву, буде відроджувати економіку краю. Це приклад і того, що в нашій державі, в нашій області створюється сприятливий клімат для залучення інвестицій. Переконаний, що завод буде мати гарні комерційні перспективи », – сказав під час церемонії відкриття голова облради Василь Хмінець.

За даними облради, це третій в Україні завод, який вироблятиме біоетанол із застосуванням новітніх технологій.

 

Автор | 2016-01-29T20:00:43+00:00 Березень 24th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.