На Тернопільщині відкрили підприємство з виробництва біоетанолу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...

За даними облради, в модернізацію та перепрофілювання спиртзаводу вірменські інвестори вклали 60 млн грн. На заводі створено 100 робочих місць.

У Тернопільській області на базі державного підприємства «Зарубінський спиртзавод» сьогодні відкрили підприємство з виробництва біоетанолу, який отримують в процесі переробки рослинної сировини для використання в якості біопалива або паливної добавки.

Як повідомили у прес-службі обласної ради, участь у церемонії відкриття взяли представники обласної влади, а також Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Вірменія в Україні Андранік Манукян.

За даними облради, в модернізацію та перепрофілювання спиртзаводу вірменські інвестори вклали 60 млн грн. На заводі створено 100 робочих місць.

«Сьогодні в області – особлива подія. Тернопільська область має великі виробничі потужності в спиртовій галузі, хоча не всі вони використовуються. І зараз – реальний приклад того, як можна перепрофілювати їх для виробництва паливного біоетанолу, без сумніву, буде відроджувати економіку краю. Це приклад і того, що в нашій державі, в нашій області створюється сприятливий клімат для залучення інвестицій. Переконаний, що завод буде мати гарні комерційні перспективи », – сказав під час церемонії відкриття голова облради Василь Хмінець.

За даними облради, це третій в Україні завод, який вироблятиме біоетанол із застосуванням новітніх технологій.

 

Leave a Reply