Термоядерна, приливна і сонячна енергія стануть основними в найближчі десятиліття

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Термоядерна, приливна і сонячна енергія стануть основними в найближчі десятиліття

В опублікованому в липні 2016 року звіті компанії Thomson Reuters “Постачання планети енергією до 2045 року» названо найперспективніші напрямки електроенергетики на найближчі 10-30 років: термоядерний синтез, приливна і сонячна енергія.


На думку аналітиків, нас чекають безпрецедентні зміни в усій світовій економічній системі в зв’язку з переходом до широкого використання альтернативних джерел енергії. Експерти очікують підвищення відкритості ринків, втрат певними активами своєї цінності і введення нових податків на викиди вуглекислого газу.

У звіті названі організації-лідери в сфері ядерного синтезу і ділення – здебільшого вони знаходяться в Азії, перш за все в Китаї і Японії. На верхніх рядках рейтингу компанії Toshiba, Hitachi-GE Nuclear Energy і Mitsubishi.

Російська компанія, державна корпорація Росатом – на десятій сходинці цього списку. З 2010 по 2015 рік вона заявила більше 250 патентів в сфері термоядерного синтезу і ділення.

Велика частина патентної активності Росатом в період з 2010 по 2015 рік зосередилася в трьох напрямках: технології холодного синтезу, технології інерціального керованого термоядерного синтезу і технології магнітного утримання гарячої термоядерної плазми.

Повний текст доповіді доступний на сайті Thomson Reuters.

Leave a Reply