Термоядерна, приливна і сонячна енергія стануть основними в найближчі десятиліття

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Термоядерна, приливна і сонячна енергія стануть основними в найближчі десятиліття

Термоядерна, приливна і сонячна енергія стануть основними в найближчі десятиліття

В опублікованому в липні 2016 року звіті компанії Thomson Reuters “Постачання планети енергією до 2045 року» названо найперспективніші напрямки електроенергетики на найближчі 10-30 років: термоядерний синтез, приливна і сонячна енергія.


На думку аналітиків, нас чекають безпрецедентні зміни в усій світовій економічній системі в зв’язку з переходом до широкого використання альтернативних джерел енергії. Експерти очікують підвищення відкритості ринків, втрат певними активами своєї цінності і введення нових податків на викиди вуглекислого газу.

У звіті названі організації-лідери в сфері ядерного синтезу і ділення – здебільшого вони знаходяться в Азії, перш за все в Китаї і Японії. На верхніх рядках рейтингу компанії Toshiba, Hitachi-GE Nuclear Energy і Mitsubishi.

Російська компанія, державна корпорація Росатом – на десятій сходинці цього списку. З 2010 по 2015 рік вона заявила більше 250 патентів в сфері термоядерного синтезу і ділення.

Велика частина патентної активності Росатом в період з 2010 по 2015 рік зосередилася в трьох напрямках: технології холодного синтезу, технології інерціального керованого термоядерного синтезу і технології магнітного утримання гарячої термоядерної плазми.

Повний текст доповіді доступний на сайті Thomson Reuters.

Автор | 2016-07-27T20:50:07+00:00 Липень 27th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.