Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Термоядерна, приливна і сонячна енергія стануть основними в найближчі десятиліття

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Термоядерна, приливна і сонячна енергія стануть основними в найближчі десятиліття

Термоядерна, приливна і сонячна енергія стануть основними в найближчі десятиліття

В опублікованому в липні 2016 року звіті компанії Thomson Reuters “Постачання планети енергією до 2045 року» названо найперспективніші напрямки електроенергетики на найближчі 10-30 років: термоядерний синтез, приливна і сонячна енергія.


На думку аналітиків, нас чекають безпрецедентні зміни в усій світовій економічній системі в зв’язку з переходом до широкого використання альтернативних джерел енергії. Експерти очікують підвищення відкритості ринків, втрат певними активами своєї цінності і введення нових податків на викиди вуглекислого газу.

У звіті названі організації-лідери в сфері ядерного синтезу і ділення – здебільшого вони знаходяться в Азії, перш за все в Китаї і Японії. На верхніх рядках рейтингу компанії Toshiba, Hitachi-GE Nuclear Energy і Mitsubishi.

Російська компанія, державна корпорація Росатом – на десятій сходинці цього списку. З 2010 по 2015 рік вона заявила більше 250 патентів в сфері термоядерного синтезу і ділення.

Велика частина патентної активності Росатом в період з 2010 по 2015 рік зосередилася в трьох напрямках: технології холодного синтезу, технології інерціального керованого термоядерного синтезу і технології магнітного утримання гарячої термоядерної плазми.

Повний текст доповіді доступний на сайті Thomson Reuters.

Автор | 2016-07-27T20:50:07+00:00 Липень 27th, 2016|Новини|