Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Швейцарський літак на сонячних батареях відправиться у перший кругосвітний політ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Швейцарський літак на сонячних батареях відправиться у перший кругосвітний політ

Швейцарський літак на сонячних батареях відправиться у перший кругосвітний політ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Літак на сонячних батареях Solar Impulse 2 в понеділок почне свій перший кругосвітній політ зі столиці Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ).

Про це в неділю розповів американській телекомпанії NBC один з ініціаторів проекту – швейцарець Андре Боршберг, передає ТАСС.

“З світанком 9 березня літак на сонячних батареях вирушить з Абу-Дабі в перший подібний переліт в історії світової авіації”, – було відзначено в репортажі. “Час старту прийшов. Ми вирушаємо в кругосвітній переліт”, – заявив Боршберг.

Повітряна подорож триватиме близько п’яти місяців, і за цей час літаку належить пролетіти 35 тис км. Керувати ним по черзі будуть Боршберг і швейцарський повітроплавець Бертран Пікар.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-01-29T20:09:26+00:00 Березень 9th, 2015|Новини|