Своїм новим концептом компанія Vestas кидає виклик можливостям вітрогенераторів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Своїм новим концептом компанія Vestas кидає виклик можливостям вітрогенераторів

Своїм новим концептом компанія Vestas кидає виклик можливостям вітрогенераторів

Один з найбільших в світі виробників вітряків Vestas показав концепт мультіроторной установки турбін вітрогенераторів, щоб спростувати існуючі сумніви щодо масштабованості вітрових турбін.

Компанія Vestas совісно з Технічним університетом Данії встановила демонстраційний вітрогенератор, який включає в себе відразу 4 вітряка. Робота нової концептуальної установки буде ретельно контролюватися протягом наступних кількох років, щоб визначити її можливості. Крім того, інженери перевірять технічну можливість експлуатації і управління відразу декількома роторами чотирьох турбін.

Весь цей експеримент з новим концептом є лише частиною програми компанії Vestas з пошуку шляхів зниження вартості електроенергії. Також компанія хоче спростувати правила масштабованості, які мають на увазі, що турбіни вітрогенераторів повинні рости в розмірах, щоб збільшити кількість виробленої енергії.

Установка концептуального вітрогенератора говорить про те, що інновації тягнуть за собою абсолютно нове мислення і підходи. Представники компанії зазначають, що ще багато інструментів і функції управління повинні бути розроблені, випробувані і доведені перш, ніж вдасться оцінити технічну і комерційну здійсненність нового концепту. Однак після успішної демонстрації установки Vestas знатиме більше про можливості нової технології виготовлення вітрогенераторів.

Енергетичним компаніям доводиться постійно вивчати альтернативні джерела видобутку енергії, щоб задовольнити швидко зростаючий світовий попит на електроенергію. Як очікується, успішне застосування нового концепту вітрогенератора дозволить знизити витрати на виробництво електроенергії більш ніж в 2 рази.

Автор | 2016-05-01T20:21:27+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.