Своїм новим концептом компанія Vestas кидає виклик можливостям вітрогенераторів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Один з найбільших в світі виробників вітряків Vestas показав концепт мультіроторной установки турбін вітрогенераторів, щоб спростувати існуючі сумніви щодо масштабованості вітрових турбін

Один з найбільших в світі виробників вітряків Vestas показав концепт мультіроторной установки турбін вітрогенераторів, щоб спростувати існуючі сумніви щодо масштабованості вітрових турбін.

Компанія Vestas совісно з Технічним університетом Данії встановила демонстраційний вітрогенератор, який включає в себе відразу 4 вітряка. Робота нової концептуальної установки буде ретельно контролюватися протягом наступних кількох років, щоб визначити її можливості. Крім того, інженери перевірять технічну можливість експлуатації і управління відразу декількома роторами чотирьох турбін.

Весь цей експеримент з новим концептом є лише частиною програми компанії Vestas з пошуку шляхів зниження вартості електроенергії. Також компанія хоче спростувати правила масштабованості, які мають на увазі, що турбіни вітрогенераторів повинні рости в розмірах, щоб збільшити кількість виробленої енергії.

Установка концептуального вітрогенератора говорить про те, що інновації тягнуть за собою абсолютно нове мислення і підходи. Представники компанії зазначають, що ще багато інструментів і функції управління повинні бути розроблені, випробувані і доведені перш, ніж вдасться оцінити технічну і комерційну здійсненність нового концепту. Однак після успішної демонстрації установки Vestas знатиме більше про можливості нової технології виготовлення вітрогенераторів.

Енергетичним компаніям доводиться постійно вивчати альтернативні джерела видобутку енергії, щоб задовольнити швидко зростаючий світовий попит на електроенергію. Як очікується, успішне застосування нового концепту вітрогенератора дозволить знизити витрати на виробництво електроенергії більш ніж в 2 рази.

Leave a Reply