Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Своїм новим концептом компанія Vestas кидає виклик можливостям вітрогенераторів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Своїм новим концептом компанія Vestas кидає виклик можливостям вітрогенераторів

Своїм новим концептом компанія Vestas кидає виклик можливостям вітрогенераторів

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Один з найбільших в світі виробників вітряків Vestas показав концепт мультіроторной установки турбін вітрогенераторів, щоб спростувати існуючі сумніви щодо масштабованості вітрових турбін.

Компанія Vestas совісно з Технічним університетом Данії встановила демонстраційний вітрогенератор, який включає в себе відразу 4 вітряка. Робота нової концептуальної установки буде ретельно контролюватися протягом наступних кількох років, щоб визначити її можливості. Крім того, інженери перевірять технічну можливість експлуатації і управління відразу декількома роторами чотирьох турбін.

Весь цей експеримент з новим концептом є лише частиною програми компанії Vestas з пошуку шляхів зниження вартості електроенергії. Також компанія хоче спростувати правила масштабованості, які мають на увазі, що турбіни вітрогенераторів повинні рости в розмірах, щоб збільшити кількість виробленої енергії.

Установка концептуального вітрогенератора говорить про те, що інновації тягнуть за собою абсолютно нове мислення і підходи. Представники компанії зазначають, що ще багато інструментів і функції управління повинні бути розроблені, випробувані і доведені перш, ніж вдасться оцінити технічну і комерційну здійсненність нового концепту. Однак після успішної демонстрації установки Vestas знатиме більше про можливості нової технології виготовлення вітрогенераторів.

Енергетичним компаніям доводиться постійно вивчати альтернативні джерела видобутку енергії, щоб задовольнити швидко зростаючий світовий попит на електроенергію. Як очікується, успішне застосування нового концепту вітрогенератора дозволить знизити витрати на виробництво електроенергії більш ніж в 2 рази.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-05-01T20:21:27+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|