Світовий банк виділить $25 млрд на сонячну енергетику країнам, що розвиваються

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Світовий банк виділить $25 млрд на сонячну енергетику країнам, що розвиваються

До 2020 року Світовий банк виділить країнам, що розвиваються, на будівництво сонячних електростанцій на дахах будинків і прискорення розвитку розподіленої сонячної енергетики $25 млрд.

Новий проект по зміні клімату покликаний збільшити встановлену потужність відновлювальних джерел енергії на 30 ГВт в країнах Африки на південь від Сахари, передає Тesiaes.

Як зазначає президент Групи Світового банку Джим Ен Кім, міжнародні організації повинні переходити до рішучих заходів після досягнутих угод на конференції з проблем зміни клімату в Парижі.

«Необхідно в терміновому порядку захистити нашу планету для майбутніх поколінь, – наголошує він. – Ми поставили за мету допомогти країнам збільшити використання ВДЕ і знизити споживання енергії з високим вмістом вуглецю, розробити екологічно чисті транспортні системи і створити міста з поліпшеними умовами проживання для зростаючого міського населення».

Зокрема, Міжнародна фінансова корпорація (IFC), яка є одним з п’яти членів групи Світового банку, планує збільшити кліматичні інвестиції у поновлювані джерела енергії, екологічно чисті будівлі, промислову та комерційну енергоефективність, а також «розумну» міську інфраструктуру з нинішніх $2,2 млрд на рік до $3,5 млрд на рік.

На переконання віце-президента Групи Світового банку Лаури Тук, питання зміни клімату не може бути вирішене за допомогою ізольованих дій окремих країн.

«Складність проблеми потребує прийняття рішень у багатьох різних секторах, таких як енергетика, водопостачання, сільське господарство, транспорт, міське планування і управління ризиками стихійних лих, – пояснює фахівець.- Світовий банк має унікальний досвід співпраці з країнами, які намагаються регулювати кліматичні впливи та скорочувати викиди, захищаючи населення і навколишнє середовище».

Джерело: ecotоwn.cоm.ua

Leave a Reply