Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Світовий банк виділить $25 млрд на сонячну енергетику країнам, що розвиваються

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Світовий банк виділить $25 млрд на сонячну енергетику країнам, що розвиваються

Світовий банк виділить $25 млрд на сонячну енергетику країнам, що розвиваються

До 2020 року Світовий банк виділить країнам, що розвиваються, на будівництво сонячних електростанцій на дахах будинків і прискорення розвитку розподіленої сонячної енергетики $25 млрд.

Новий проект по зміні клімату покликаний збільшити встановлену потужність відновлювальних джерел енергії на 30 ГВт в країнах Африки на південь від Сахари, передає Тesiaes.

Як зазначає президент Групи Світового банку Джим Ен Кім, міжнародні організації повинні переходити до рішучих заходів після досягнутих угод на конференції з проблем зміни клімату в Парижі.

«Необхідно в терміновому порядку захистити нашу планету для майбутніх поколінь, – наголошує він. – Ми поставили за мету допомогти країнам збільшити використання ВДЕ і знизити споживання енергії з високим вмістом вуглецю, розробити екологічно чисті транспортні системи і створити міста з поліпшеними умовами проживання для зростаючого міського населення».

Зокрема, Міжнародна фінансова корпорація (IFC), яка є одним з п’яти членів групи Світового банку, планує збільшити кліматичні інвестиції у поновлювані джерела енергії, екологічно чисті будівлі, промислову та комерційну енергоефективність, а також «розумну» міську інфраструктуру з нинішніх $2,2 млрд на рік до $3,5 млрд на рік.

На переконання віце-президента Групи Світового банку Лаури Тук, питання зміни клімату не може бути вирішене за допомогою ізольованих дій окремих країн.

«Складність проблеми потребує прийняття рішень у багатьох різних секторах, таких як енергетика, водопостачання, сільське господарство, транспорт, міське планування і управління ризиками стихійних лих, – пояснює фахівець.- Світовий банк має унікальний досвід співпраці з країнами, які намагаються регулювати кліматичні впливи та скорочувати викиди, захищаючи населення і навколишнє середовище».

Джерело: ecotоwn.cоm.ua

Автор | 2016-04-17T02:09:15+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|