Світовий банк виділить $25 млрд на сонячну енергетику країнам, що розвиваються

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Світовий банк виділить $25 млрд на сонячну енергетику країнам, що розвиваються

Світовий банк виділить $25 млрд на сонячну енергетику країнам, що розвиваються

До 2020 року Світовий банк виділить країнам, що розвиваються, на будівництво сонячних електростанцій на дахах будинків і прискорення розвитку розподіленої сонячної енергетики $25 млрд.

Новий проект по зміні клімату покликаний збільшити встановлену потужність відновлювальних джерел енергії на 30 ГВт в країнах Африки на південь від Сахари, передає Тesiaes.

Як зазначає президент Групи Світового банку Джим Ен Кім, міжнародні організації повинні переходити до рішучих заходів після досягнутих угод на конференції з проблем зміни клімату в Парижі.

«Необхідно в терміновому порядку захистити нашу планету для майбутніх поколінь, – наголошує він. – Ми поставили за мету допомогти країнам збільшити використання ВДЕ і знизити споживання енергії з високим вмістом вуглецю, розробити екологічно чисті транспортні системи і створити міста з поліпшеними умовами проживання для зростаючого міського населення».

Зокрема, Міжнародна фінансова корпорація (IFC), яка є одним з п’яти членів групи Світового банку, планує збільшити кліматичні інвестиції у поновлювані джерела енергії, екологічно чисті будівлі, промислову та комерційну енергоефективність, а також «розумну» міську інфраструктуру з нинішніх $2,2 млрд на рік до $3,5 млрд на рік.

На переконання віце-президента Групи Світового банку Лаури Тук, питання зміни клімату не може бути вирішене за допомогою ізольованих дій окремих країн.

«Складність проблеми потребує прийняття рішень у багатьох різних секторах, таких як енергетика, водопостачання, сільське господарство, транспорт, міське планування і управління ризиками стихійних лих, – пояснює фахівець.- Світовий банк має унікальний досвід співпраці з країнами, які намагаються регулювати кліматичні впливи та скорочувати викиди, захищаючи населення і навколишнє середовище».

Джерело: ecotоwn.cоm.ua

Автор | 2016-04-17T02:09:15+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.