Світові інвестиції в енергетику торік скоротилися на $200 млрд, в той час як інвестиції у ВДЕ зростали

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Світові інвестиції в енергетику торік скоротилися на $200 млрд, в той час як інвестиції у ВДЕ зростали

Світові інвестиції в енергетику торік скоротилися на $200 млрд, в той час як інвестиції у ВДЕ зростали

У 2015 році світові інвестиції в енергетичний сектор скоротилися до 1,8 трильйона доларів з 2 трильйонів 2014 року, в той час як інвестиції у відновлювані джерела енергії сягали 313 мільярдів доларів.

Як зазначається у щорічній аналітичній доповіді “Світові інвестиції в енергетику 2016” Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), виробники “чистої енергії” все ще потребують ясності і визначеності від політиків, передає УНІАН.

У 2015 році найбільше в енергетику інвестував Китай – 315 млрд доларів. Кошти вкладалися у виробництво джерел енергії з низьким вмістом вуглецю і енергоефективність.

Разом з тим, інвестиції в енергетичний сектор США скоротилися майже на 75 млрд доларів – до 280 млрд – через зниження ціни на нафту і витрат на дефляцію, йдеться у доповіді МЕА.

Близький Схід і Росія торік виявилися найбільш стійкими до скорочення витрат на енергетичний сектор завдяки зниженню витрат на виробництво через зміни курсу валюти. В результаті на нафтові компанії цих країн припадає до 44% загального обсягу інвестицій у геологорозвідку.

Інвестиції у газові електростанції скоротилися майже на 40%. При цьому азіатські ринки поки продовжують інвестувати у вугільну енергетику.

Як наголошується у доповіді МЕА, розвинені країни поступово переходять на інноваційні джерела електроенергії, скорочуючи витрати на застарілі технології. Так, інвестиції у поновлювані джерела енергії у 2015 році склали 313 млрд доларів, що становить майже 20% загальних витрат на енергію.

Розвиток інноваційних технологій сприяв зростанню інвестицій в інтелектуальні мережі і енергосховища, які, як передбачається, у майбутньому будуть відігравати вирішальну роль у використанні вітрової та сонячної енергії.

Автор | 2016-09-23T20:42:22+00:00 Вересень 15th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.