Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Світові інвестиції в енергетику торік скоротилися на $200 млрд, в той час як інвестиції у ВДЕ зростали

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Світові інвестиції в енергетику торік скоротилися на $200 млрд, в той час як інвестиції у ВДЕ зростали

Світові інвестиції в енергетику торік скоротилися на $200 млрд, в той час як інвестиції у ВДЕ зростали

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У 2015 році світові інвестиції в енергетичний сектор скоротилися до 1,8 трильйона доларів з 2 трильйонів 2014 року, в той час як інвестиції у відновлювані джерела енергії сягали 313 мільярдів доларів.

Як зазначається у щорічній аналітичній доповіді “Світові інвестиції в енергетику 2016” Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), виробники “чистої енергії” все ще потребують ясності і визначеності від політиків, передає УНІАН.

У 2015 році найбільше в енергетику інвестував Китай – 315 млрд доларів. Кошти вкладалися у виробництво джерел енергії з низьким вмістом вуглецю і енергоефективність.

Разом з тим, інвестиції в енергетичний сектор США скоротилися майже на 75 млрд доларів – до 280 млрд – через зниження ціни на нафту і витрат на дефляцію, йдеться у доповіді МЕА.

Близький Схід і Росія торік виявилися найбільш стійкими до скорочення витрат на енергетичний сектор завдяки зниженню витрат на виробництво через зміни курсу валюти. В результаті на нафтові компанії цих країн припадає до 44% загального обсягу інвестицій у геологорозвідку.

Інвестиції у газові електростанції скоротилися майже на 40%. При цьому азіатські ринки поки продовжують інвестувати у вугільну енергетику.

Як наголошується у доповіді МЕА, розвинені країни поступово переходять на інноваційні джерела електроенергії, скорочуючи витрати на застарілі технології. Так, інвестиції у поновлювані джерела енергії у 2015 році склали 313 млрд доларів, що становить майже 20% загальних витрат на енергію.

Розвиток інноваційних технологій сприяв зростанню інвестицій в інтелектуальні мережі і енергосховища, які, як передбачається, у майбутньому будуть відігравати вирішальну роль у використанні вітрової та сонячної енергії.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-09-23T20:42:22+00:00 Вересень 15th, 2016|Новини|