Світові банки забороняють інвестиції у вугільну генерацію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Світові банки забороняють інвестиції у вугільну генерацію

Світові банки забороняють інвестиції у вугільну генерацію

Найбільші банки в світі, серед яких Bank of America, Citigroup, Morgan Stanley і Wells Fargo, віднесли інвестиції у вугільну промисловість в портфель заборонених угод.

Таким чином, інвестування в будівництво шахт, видобуток вугілля і вугільну генерацію прирівняти до незаконної вирубки лісу та використання дитячої праці, повідомляє Міжнародний фонд «Скорочення ризиків».

Один з найбільших банків світу, JP Morgan Chase, вже офіційно оголосив про відмову фінансувати нові вугільні шахти або електростанції в розвинених країнах. Таким чином, великі інвестиційні компанії планують стимулювати уряди різних країн замінювати вугілля зеленими технологіями і альтернативними видами палива.

Поки це нововведення не стосується країн, що розвиваються (Україна поки в їх числі). Однак очікується, що по відношенню до них буде застосовуватися підхід жорсткості стандартів. Тобто, для отримання іноземних інвестицій, вугільні підприємства країн, що розвиваються повинні будуть виконати ряд жорстких вимог, що, в кінцевому підсумку, призведе до подорожчання пов’язаних з вугіллям об’єктів і процесів, і до непривабливості інвестування в цю галузь.

Деякі експерти великих фінансових компаній вже зараз говорять, що інвестування у вугільну промисловість буде повністю припинено в найближчі роки. Це в свою чергу означає, що світові ціни на вугілля, швидше за все, будуть продовжувати падати.

У природоохоронних організаціях говорять, що розвинені країни різко скоротили фінансування вугільних електростанцій, щоб обмежити викиди в атмосферу парникових газів.

У той же час в найближчі роки японські компанії мають намір вкласти 10 млрд дол. у вугільні шахти Мозамбіку або М’янми, а Німеччина фінансує Південну Африку, Індію та Філіппіни.

Автор | 2016-08-21T22:35:45+00:00 Серпень 21st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.