Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Світові банки забороняють інвестиції у вугільну генерацію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Світові банки забороняють інвестиції у вугільну генерацію

Світові банки забороняють інвестиції у вугільну генерацію

Найбільші банки в світі, серед яких Bank of America, Citigroup, Morgan Stanley і Wells Fargo, віднесли інвестиції у вугільну промисловість в портфель заборонених угод.

Таким чином, інвестування в будівництво шахт, видобуток вугілля і вугільну генерацію прирівняти до незаконної вирубки лісу та використання дитячої праці, повідомляє Міжнародний фонд «Скорочення ризиків».

Один з найбільших банків світу, JP Morgan Chase, вже офіційно оголосив про відмову фінансувати нові вугільні шахти або електростанції в розвинених країнах. Таким чином, великі інвестиційні компанії планують стимулювати уряди різних країн замінювати вугілля зеленими технологіями і альтернативними видами палива.

Поки це нововведення не стосується країн, що розвиваються (Україна поки в їх числі). Однак очікується, що по відношенню до них буде застосовуватися підхід жорсткості стандартів. Тобто, для отримання іноземних інвестицій, вугільні підприємства країн, що розвиваються повинні будуть виконати ряд жорстких вимог, що, в кінцевому підсумку, призведе до подорожчання пов’язаних з вугіллям об’єктів і процесів, і до непривабливості інвестування в цю галузь.

Деякі експерти великих фінансових компаній вже зараз говорять, що інвестування у вугільну промисловість буде повністю припинено в найближчі роки. Це в свою чергу означає, що світові ціни на вугілля, швидше за все, будуть продовжувати падати.

У природоохоронних організаціях говорять, що розвинені країни різко скоротили фінансування вугільних електростанцій, щоб обмежити викиди в атмосферу парникових газів.

У той же час в найближчі роки японські компанії мають намір вкласти 10 млрд дол. у вугільні шахти Мозамбіку або М’янми, а Німеччина фінансує Південну Африку, Індію та Філіппіни.

Автор | 2016-08-21T22:35:45+00:00 Серпень 21st, 2016|Новини|