Світ стоїть на порозі «ери сонячної енергетики»

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Світ стоїть на порозі «ери сонячної енергетики»

Світ стоїть на порозі «ери сонячної енергетики»

Світ стоїть на порозі «ери сонячної енергетики», і цьому є кілька серйозних пояснень, впевнений відомий американський вчений Джон Рікардо Коул.

На думку Джона Коула, сонячна енергетика має всі шанси буквально «перевернути» менталітет людей в області енергоспоживання на планеті. Економісти всього світу активно перераховують кошториси, порівнюючи «зелену» енергію і традиційні види палива, а світові інвестори все частіше вкладаються в зростаючий на очах сектор. В світі відбулося шість знакових подій, які свідчать на користь настання нового глобального «зеленого» тренду планетарного масштабу.

 1. Китай суттєво додав «зелені» потужності.
  Тільки за останні півроку КНР встановила нові сонячні батареї потужністю 20 ГВт, причому випередивши очікування аналітиків. У планах Пекіна – вийти через чотири роки ще на додаткові 20 ГВт. У 2015 році країна вже «побила» Німеччину, що довгий час була рекордсменом у виробництві сонячної енергетики.
 2. Електростанції «24/7».
  Штат Невада (США) прославився своєю електростанцією Crescent Dunes безперервного принципу дії – 24 години 7 днів на тиждень. На цій електростанції використовується ультрасучасна технологія застосування солі в якості теплоносія і «накопичувача» енергії. Станція поставляє електрику для 75 тис будинків.
 3. Економісти підрахували…
  Якщо сама установка сонячних батарей є справою витратною, то в перспективі всі витрачені кошти сторицею повертаються. Приватні власники таких систем економлять свої гроші на електриці, точніше, вона не обкладається податком, а сонячна енергія надходить абсолютно безкоштовно. Також, в Україні є можливість продавати виробюлену електроенергію державі за “зеленим” тарифом.
 4. Перший літак на сонячних батареях облетів планету.
  Літальний апарат Solar Impulse 2 днями завершив свою навколосвітню подорож, розпочату 9 березня 2015 року.
 5. У Каліфорнії приватна компанія поставила «сонячну» електрику 2 млн будинків.
  Лідер в області виробництва електрики від сонячних батарей компанія Independent Solar Operators Corporation (ISO) поставила рекорд по енергоспоживанню, зробивши за один липневий день електрику для 2 млн будинків в Каліфорнії.
 6. Світовий банк розвернувся на 180 «зелених» градусів.
  У Світовому банку бачать інвестиційний потенціал в розвитку альтернативної енергетики і відкривають кредитні лінії багатьом підприємствам, наприклад індійським, які займаються генеруванням сонячної енергії. так, Індія заявляє про своє бажання вийти на виробничі потужності до 175 ГВт за «зеленої» енергії до 2022 року.
Автор | 2016-08-10T00:32:13+00:00 Серпень 10th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.