Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Світ стоїть на порозі «ери сонячної енергетики»

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Світ стоїть на порозі «ери сонячної енергетики»

Світ стоїть на порозі «ери сонячної енергетики»

Світ стоїть на порозі «ери сонячної енергетики», і цьому є кілька серйозних пояснень, впевнений відомий американський вчений Джон Рікардо Коул.

На думку Джона Коула, сонячна енергетика має всі шанси буквально «перевернути» менталітет людей в області енергоспоживання на планеті. Економісти всього світу активно перераховують кошториси, порівнюючи «зелену» енергію і традиційні види палива, а світові інвестори все частіше вкладаються в зростаючий на очах сектор. В світі відбулося шість знакових подій, які свідчать на користь настання нового глобального «зеленого» тренду планетарного масштабу.

 1. Китай суттєво додав «зелені» потужності.
  Тільки за останні півроку КНР встановила нові сонячні батареї потужністю 20 ГВт, причому випередивши очікування аналітиків. У планах Пекіна – вийти через чотири роки ще на додаткові 20 ГВт. У 2015 році країна вже «побила» Німеччину, що довгий час була рекордсменом у виробництві сонячної енергетики.
 2. Електростанції «24/7».
  Штат Невада (США) прославився своєю електростанцією Crescent Dunes безперервного принципу дії – 24 години 7 днів на тиждень. На цій електростанції використовується ультрасучасна технологія застосування солі в якості теплоносія і «накопичувача» енергії. Станція поставляє електрику для 75 тис будинків.
 3. Економісти підрахували…
  Якщо сама установка сонячних батарей є справою витратною, то в перспективі всі витрачені кошти сторицею повертаються. Приватні власники таких систем економлять свої гроші на електриці, точніше, вона не обкладається податком, а сонячна енергія надходить абсолютно безкоштовно. Також, в Україні є можливість продавати виробюлену електроенергію державі за “зеленим” тарифом.
 4. Перший літак на сонячних батареях облетів планету.
  Літальний апарат Solar Impulse 2 днями завершив свою навколосвітню подорож, розпочату 9 березня 2015 року.
 5. У Каліфорнії приватна компанія поставила «сонячну» електрику 2 млн будинків.
  Лідер в області виробництва електрики від сонячних батарей компанія Independent Solar Operators Corporation (ISO) поставила рекорд по енергоспоживанню, зробивши за один липневий день електрику для 2 млн будинків в Каліфорнії.
 6. Світовий банк розвернувся на 180 «зелених» градусів.
  У Світовому банку бачать інвестиційний потенціал в розвитку альтернативної енергетики і відкривають кредитні лінії багатьом підприємствам, наприклад індійським, які займаються генеруванням сонячної енергії. так, Індія заявляє про своє бажання вийти на виробничі потужності до 175 ГВт за «зеленої» енергії до 2022 року.
Автор | 2016-08-10T00:32:13+00:00 Серпень 10th, 2016|Новини|