Сонячна енергія допоможе світу забезпечити себе питною водою

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячна енергія допоможе світу забезпечити себе питною водою

Сонячна енергія допоможе світу забезпечити себе питною водою

Статистика ООН не втішна: у кожного шостого жителя планети немає доступу до чистої води, придатної для пиття. Більше того, за твердженням фахівців ООН, в одному тільки 2010 неякісна вода забрала набагато більше людських життів, ніж всі види насильства разом узяті. І з кожним роком ситуація стає тільки гірше.

Цікаву технологію активно просуває компанія GRUNDFOS, яка є лідируючим в світі виробником насосних установок і обладнання. Компанією GRUNDFOS і Червоним Хрестом реалізується програма, спрямована на те, щоб забезпечити питною водою невеликі населені пункти Кенії. Проект охрестили «Water2Life». Основним джерелом фінансування його реалізації служать численні пожертви, які надходять з усього світу.

У ході реалізації задіюється установка Grundfos LIFELINK, яка включає в себе насоси свердловин і привід, який підживлюється сонячною енергією. Завдяки цьому водопостачання вдається налагодити навіть у тих кенійських селах, де немає електрики. Варто зауважити, що дана технологія особливо актуальна для Африки, бо багато країн цього континенту відчувають серйозні складнощі і з електрикою, і з водопостачанням. Перший запуск системи LIFELINK відбувся ще 26 жовтня 2010 року в одному з сіл.

Вчені вже розгледіли в цій технології величезний потенціал. Проблему з водою, таким чином, допомагає вирішити сонце. Вже набув поширення процес очищення води SODIS, що передбачає очистку води, вміщеній в пластикові пляшки, сонячною енергією. Переконатися в дієвості цього методу може кожен: досить просто залишити пляшку з водою на відкритому сонці. Ультрафіолетові промені знищать 99,9% бактерій і вірусів, що містяться в ній.

Втім, не так давно все-таки винайшли прилад для визначення кількості світла у воді. Щоб зробити заміри, потрібно просто прикласти прилад до тари з водою. Якщо прилад блимає, то рівень очищення ще низький. Якщо ж він світиться постійно, то вода готова до вживання.

Використання сонячної енергії в системах очищення води – вельми перспективний напрямок, а головне, важливий. Адже проблема питної води найбільш актуальна, насамперед, для країн Африки, де сонця – хоч відбавляй.

Автор | 2016-01-29T20:17:50+00:00 Лютий 9th, 2014|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.