Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Сонячна енергія допоможе світу забезпечити себе питною водою

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячна енергія допоможе світу забезпечити себе питною водою

Сонячна енергія допоможе світу забезпечити себе питною водою

Статистика ООН не втішна: у кожного шостого жителя планети немає доступу до чистої води, придатної для пиття. Більше того, за твердженням фахівців ООН, в одному тільки 2010 неякісна вода забрала набагато більше людських життів, ніж всі види насильства разом узяті. І з кожним роком ситуація стає тільки гірше.

Цікаву технологію активно просуває компанія GRUNDFOS, яка є лідируючим в світі виробником насосних установок і обладнання. Компанією GRUNDFOS і Червоним Хрестом реалізується програма, спрямована на те, щоб забезпечити питною водою невеликі населені пункти Кенії. Проект охрестили «Water2Life». Основним джерелом фінансування його реалізації служать численні пожертви, які надходять з усього світу.

У ході реалізації задіюється установка Grundfos LIFELINK, яка включає в себе насоси свердловин і привід, який підживлюється сонячною енергією. Завдяки цьому водопостачання вдається налагодити навіть у тих кенійських селах, де немає електрики. Варто зауважити, що дана технологія особливо актуальна для Африки, бо багато країн цього континенту відчувають серйозні складнощі і з електрикою, і з водопостачанням. Перший запуск системи LIFELINK відбувся ще 26 жовтня 2010 року в одному з сіл.

Вчені вже розгледіли в цій технології величезний потенціал. Проблему з водою, таким чином, допомагає вирішити сонце. Вже набув поширення процес очищення води SODIS, що передбачає очистку води, вміщеній в пластикові пляшки, сонячною енергією. Переконатися в дієвості цього методу може кожен: досить просто залишити пляшку з водою на відкритому сонці. Ультрафіолетові промені знищать 99,9% бактерій і вірусів, що містяться в ній.

Втім, не так давно все-таки винайшли прилад для визначення кількості світла у воді. Щоб зробити заміри, потрібно просто прикласти прилад до тари з водою. Якщо прилад блимає, то рівень очищення ще низький. Якщо ж він світиться постійно, то вода готова до вживання.

Використання сонячної енергії в системах очищення води – вельми перспективний напрямок, а головне, важливий. Адже проблема питної води найбільш актуальна, насамперед, для країн Африки, де сонця – хоч відбавляй.

Автор | 2016-01-29T20:17:50+00:00 Лютий 9th, 2014|Новини|