Сучасна сміттєсортувальна лінія запрацювала в Кіровограді

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сучасна сміттєсортувальна лінія запрацювала в Кіровограді

Сучасна сміттєсортувальна лінія запрацювала в Кіровограді

Підприємство «КТП – 1128», яке обслуговує міське сміттєзвалище, виконує взяті на себе зобов’язання з удосконалення діяльності полігону. 29 квітня, міський голова Андрій Райкович відвідав підприємство з нагоди відкриття нової сміттєсортувальної лінії, повідомляє Кіровоградська міська рада.

На підприємстві задіяно 72 працівники: за добу в три зміни вони сортують до 150 тон сміття. Робота ускладнюється тим, що для утилізації сміття не розділяється за видом на стадії збирання. На цій проблемі наголосила директор підприємства Тетяна Мартовіцька. Вона висловила готовність запроваджувати у Кіровограді роздільне збирання твердих побутових відходів, але звернула увагу на необхідність проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення.

Сучасна сміттєсортувальна лінія запрацювала в Кіровограді

Сучасна сміттєсортувальна лінія запрацювала в Кіровограді

Таку ініціативу очільник міста підтримав і в свою чергу запрпонував розпочати ефективну рекламну кампанію: сюжети підготувати на телебаченні, в друкованих і електронних засобах масової інформації, у соціальних мережах – це має принести результат.

«Наша команда і працює на результат, – наголосив Андрій Райкович. – А результат у даному випадку— це чистота на наших вулицях і у дворах! Кіровоградці хочуть жити у чистому і ошатному місті. В наших силах реалізувати таку мрію мешканців міста».

Автор | 2016-10-20T00:59:36+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.