Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Столичним ОСББ будуть компенсувати встановлення сонячних батарей на 70%

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Столичним ОСББ будуть компенсувати встановлення сонячних батарей на 70%

Столичним ОСББ будуть компенсувати встановлення сонячних батарей на 70%

У Києві ОСББ та ЖБК зможуть встановити сонячні батареї та колектори на умовах співфінансування: міський бюджет оплачує 70% вартості робіт, мешканці будинку – 30%.

Таку можливість отримають переможці столичного конкурс 70/30 на кращий проект енергозбереження, для яких комісія Київради з питань ЖКГ розширила напрямки впровадження тепло санації в рамках відповідної програми, передає Київ 1.

Як зазначив на своїй сторінці у мережі Фейсбук голова комісії Володимир Бондаренко, сьогодні в місті цілком реально використовувати сонячну енергію, встановлюючи фотоелектричні батареї та сонячні колектори на дахах багатоквартирних будинків.

Також, згідно з внесеними до програми співфінансування 70/30 змінами, учасники конкурсу зможуть зробити капітальний ремонт або технічно переоснастити внутрішньобудинкове електричне обладнання.

«Оскільки сучасна новітня електропроводка і система лічильників значно заощаджує електроенергію, заміна електричного обладнання стане гарним механізмом економії і безпеки», – наголошує Володимир Бондаренко.

Ще одне нововведення забороняє участь у конкурсі переможців попередніх років, які не виконали роботи, що фінансувалися за рахунок власних коштів ОСББ та ЖБК, до повного виконання цих робіт.

Крім того, відповідно до внесених змін, ОСББ та ЖБК надаються додаткові можливості (умови) гарантування вартості, що в рамках проекту “70/30” виконуються за рахунок коштів мешканців багатоквартирних будинків.

У Києві наразі триває цьогорічний етап”Конкурсу на кращий проект енергозбереження в будинках ОСББ та ЖБК», головною умовою якого є написання проекту щонайменше для двох заходів з енергоефективності у окремій будівлі. Переможцям місто оплачує 70% вартості і лише 30% витрат ляже на плечі мешканців будинку. Загалом приблизно 50-60 столичних ОСББ та ЖБК зможуть скористатися цією програмою, отримавши 20 мільйонів гривень на енергоефективні заходи.

Автор | 2016-04-17T01:47:53+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|