Столичним ОСББ будуть компенсувати встановлення сонячних батарей на 70%

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Столичним ОСББ будуть компенсувати встановлення сонячних батарей на 70%

Столичним ОСББ будуть компенсувати встановлення сонячних батарей на 70%

У Києві ОСББ та ЖБК зможуть встановити сонячні батареї та колектори на умовах співфінансування: міський бюджет оплачує 70% вартості робіт, мешканці будинку – 30%.

Таку можливість отримають переможці столичного конкурс 70/30 на кращий проект енергозбереження, для яких комісія Київради з питань ЖКГ розширила напрямки впровадження тепло санації в рамках відповідної програми, передає Київ 1.

Як зазначив на своїй сторінці у мережі Фейсбук голова комісії Володимир Бондаренко, сьогодні в місті цілком реально використовувати сонячну енергію, встановлюючи фотоелектричні батареї та сонячні колектори на дахах багатоквартирних будинків.

Також, згідно з внесеними до програми співфінансування 70/30 змінами, учасники конкурсу зможуть зробити капітальний ремонт або технічно переоснастити внутрішньобудинкове електричне обладнання.

«Оскільки сучасна новітня електропроводка і система лічильників значно заощаджує електроенергію, заміна електричного обладнання стане гарним механізмом економії і безпеки», – наголошує Володимир Бондаренко.

Ще одне нововведення забороняє участь у конкурсі переможців попередніх років, які не виконали роботи, що фінансувалися за рахунок власних коштів ОСББ та ЖБК, до повного виконання цих робіт.

Крім того, відповідно до внесених змін, ОСББ та ЖБК надаються додаткові можливості (умови) гарантування вартості, що в рамках проекту “70/30” виконуються за рахунок коштів мешканців багатоквартирних будинків.

У Києві наразі триває цьогорічний етап”Конкурсу на кращий проект енергозбереження в будинках ОСББ та ЖБК», головною умовою якого є написання проекту щонайменше для двох заходів з енергоефективності у окремій будівлі. Переможцям місто оплачує 70% вартості і лише 30% витрат ляже на плечі мешканців будинку. Загалом приблизно 50-60 столичних ОСББ та ЖБК зможуть скористатися цією програмою, отримавши 20 мільйонів гривень на енергоефективні заходи.

Автор | 2016-04-17T01:47:53+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.