У Південній Кореї запустили найбільшу в світі систему зберігання електроенергії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Енергозберігаючі системи

У Південній Кореї енергетична компанія Kokam запустила в промислову експлуатацію дві системи зберігання електроенергії на літій-іонних і нікель-марганцевих батареях.

Як зазначають у компанії, перша система ємністю 9 МВт-год і потужністю 24 МВт використовує літій-іонні батареї і призначена для точного регулювання частоти в єдиній електричній мережі країни, передає Тesiaes.

Друга система ємністю 6 МВт-год і потужністю 16 МВт працює на нікель-марганцевих батареях. Обидві були введені в експлуатацію наприкінці січня 2016 року.

У Kokam запевняють, що встановлені у системах зберігання електроенергії батареї у порівнянні зі звичайними мають більш високу щільність.

«У стандартних контейнерах для морських перевезень можна розмістити ємність у 2,4 МВт-год, – кажуть фахівці. – При цьому мінімальний цикл розрядки/зарядки батарей становить 10 тис. операцій».

За оцінками експертів, запущені цьогоріч системи зберігання електроенергії разом з введеною торік аналогічною системою, ємністю 5 МВт-год і потужністю 16 МВт, дозволять енергосистемі Південної Кореї щорічно економити близько $13 млн тільки на паливі.

Усі три системи зберігання електроенергії були встановлені у рамках найбільшого в світі проекту з регулювання частоти в енергосистемі, який просуває Kokam. До 2017 року компанія планує розгорнути у Південній Кореї систему зберігання електроенергії на 500 МВт.

Системи зберігання електроенергії набирають все більшу популярність у якості інструментів для регулювання частоти в електромережах, а також при впровадженні поновлюваних джерел енергії – сонячної та вітряної генерації. Такі системи дозволяють використовувати «зелену» електроенергію не тільки в момент виробництва, але й у пікові години споживання.

Leave a Reply