У Південній Кореї запустили найбільшу в світі систему зберігання електроенергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Південній Кореї запустили найбільшу в світі систему зберігання електроенергії

У Південній Кореї запустили найбільшу в світі систему зберігання електроенергії

У Південній Кореї енергетична компанія Kokam запустила в промислову експлуатацію дві системи зберігання електроенергії на літій-іонних і нікель-марганцевих батареях.

Як зазначають у компанії, перша система ємністю 9 МВт-год і потужністю 24 МВт використовує літій-іонні батареї і призначена для точного регулювання частоти в єдиній електричній мережі країни, передає Тesiaes.

Друга система ємністю 6 МВт-год і потужністю 16 МВт працює на нікель-марганцевих батареях. Обидві були введені в експлуатацію наприкінці січня 2016 року.

У Kokam запевняють, що встановлені у системах зберігання електроенергії батареї у порівнянні зі звичайними мають більш високу щільність.

«У стандартних контейнерах для морських перевезень можна розмістити ємність у 2,4 МВт-год, – кажуть фахівці. – При цьому мінімальний цикл розрядки/зарядки батарей становить 10 тис. операцій».

За оцінками експертів, запущені цьогоріч системи зберігання електроенергії разом з введеною торік аналогічною системою, ємністю 5 МВт-год і потужністю 16 МВт, дозволять енергосистемі Південної Кореї щорічно економити близько $13 млн тільки на паливі.

Усі три системи зберігання електроенергії були встановлені у рамках найбільшого в світі проекту з регулювання частоти в енергосистемі, який просуває Kokam. До 2017 року компанія планує розгорнути у Південній Кореї систему зберігання електроенергії на 500 МВт.

Системи зберігання електроенергії набирають все більшу популярність у якості інструментів для регулювання частоти в електромережах, а також при впровадженні поновлюваних джерел енергії – сонячної та вітряної генерації. Такі системи дозволяють використовувати «зелену» електроенергію не тільки в момент виробництва, але й у пікові години споживання.

Автор | 2016-03-22T22:14:37+00:00 Березень 22nd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.