Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Південній Кореї запустили найбільшу в світі систему зберігання електроенергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Південній Кореї запустили найбільшу в світі систему зберігання електроенергії

У Південній Кореї запустили найбільшу в світі систему зберігання електроенергії

У Південній Кореї енергетична компанія Kokam запустила в промислову експлуатацію дві системи зберігання електроенергії на літій-іонних і нікель-марганцевих батареях.

Як зазначають у компанії, перша система ємністю 9 МВт-год і потужністю 24 МВт використовує літій-іонні батареї і призначена для точного регулювання частоти в єдиній електричній мережі країни, передає Тesiaes.

Друга система ємністю 6 МВт-год і потужністю 16 МВт працює на нікель-марганцевих батареях. Обидві були введені в експлуатацію наприкінці січня 2016 року.

У Kokam запевняють, що встановлені у системах зберігання електроенергії батареї у порівнянні зі звичайними мають більш високу щільність.

«У стандартних контейнерах для морських перевезень можна розмістити ємність у 2,4 МВт-год, – кажуть фахівці. – При цьому мінімальний цикл розрядки/зарядки батарей становить 10 тис. операцій».

За оцінками експертів, запущені цьогоріч системи зберігання електроенергії разом з введеною торік аналогічною системою, ємністю 5 МВт-год і потужністю 16 МВт, дозволять енергосистемі Південної Кореї щорічно економити близько $13 млн тільки на паливі.

Усі три системи зберігання електроенергії були встановлені у рамках найбільшого в світі проекту з регулювання частоти в енергосистемі, який просуває Kokam. До 2017 року компанія планує розгорнути у Південній Кореї систему зберігання електроенергії на 500 МВт.

Системи зберігання електроенергії набирають все більшу популярність у якості інструментів для регулювання частоти в електромережах, а також при впровадженні поновлюваних джерел енергії – сонячної та вітряної генерації. Такі системи дозволяють використовувати «зелену» електроенергію не тільки в момент виробництва, але й у пікові години споживання.

Автор | 2016-03-22T22:14:37+00:00 Березень 22nd, 2016|Новини|