Сонячні панелі використовуватимуть для видобутку нафти

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні панелі використовуватимуть для видобутку нафти

Сонячні панелі використовуватимуть для видобутку нафти

Сонячні панелі не завжди використовують на благо екології, один з таких прикладів – завод Miraah в Омані, де панелі використовуватимуться для того, щоб закип’ятити воду необхідну для вироблення нафти. Завод вироблятиме цілих 1 ГВт потужності і не буде ділитися нею ні з ким, крім власного виробництва.

Miraah матиме ряди вигнутих дзеркал, які будуть спрямовані на котельні труби з водою. На відміну від звичайного промислового застосування такого підходу, де за допомогою пари розганяють турбіни, нагріта вода повинна буде послаблювати важкі масла, щоб нафту було простіше викачувати на поверхню.

Оскільки нафту, що легко видобувається, в Омані вже давно викачали, Petroleum Development Oman вдається до використання більш складних і дорогих процесів для підвищення нафтовіддачі. У таких процесах є свої лідери, наприклад спосіб параповенів. Коли пар вводиться в резервуар з нафтою, він нагріває її та зменшує в’язкість, що дозволяє викачувати її швидше незалежно від глибин залягання. На даний момент подібна методика здійснюється за допомогою природного газу, а він потрібен у величезних обсягах, більш того, на нього постійно зростає попит.

Основна перевага сонячної електростанції Miraah в тому, що на неї не потрібно витрачатися також як і на газ, плюс до того, це й більш екологічний спосіб видобутку не екологічних матеріалів. На даний момент компанія планує знизити на 80% витрати газу на родовищі.

Коли відбудеться повномасштабний запуск, завод буде включати в себе 36 дзеркальних модулів, що самоочищуються, для захисту гнучкого матеріалу від пилу і бруду. Очікується, що будівництво заводу-станції закінчиться в 2017 році. Всього дітище Petroleum Development Oman займе 3 квадратних кілометри, а на його будівництво витрачено 600 мільйонів доларів.

Автор | 2016-10-20T00:59:30+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.