Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Сонячні панелі використовуватимуть для видобутку нафти

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні панелі використовуватимуть для видобутку нафти

Сонячні панелі використовуватимуть для видобутку нафти

Сонячні панелі не завжди використовують на благо екології, один з таких прикладів – завод Miraah в Омані, де панелі використовуватимуться для того, щоб закип’ятити воду необхідну для вироблення нафти. Завод вироблятиме цілих 1 ГВт потужності і не буде ділитися нею ні з ким, крім власного виробництва.

Miraah матиме ряди вигнутих дзеркал, які будуть спрямовані на котельні труби з водою. На відміну від звичайного промислового застосування такого підходу, де за допомогою пари розганяють турбіни, нагріта вода повинна буде послаблювати важкі масла, щоб нафту було простіше викачувати на поверхню.

Оскільки нафту, що легко видобувається, в Омані вже давно викачали, Petroleum Development Oman вдається до використання більш складних і дорогих процесів для підвищення нафтовіддачі. У таких процесах є свої лідери, наприклад спосіб параповенів. Коли пар вводиться в резервуар з нафтою, він нагріває її та зменшує в’язкість, що дозволяє викачувати її швидше незалежно від глибин залягання. На даний момент подібна методика здійснюється за допомогою природного газу, а він потрібен у величезних обсягах, більш того, на нього постійно зростає попит.

Основна перевага сонячної електростанції Miraah в тому, що на неї не потрібно витрачатися також як і на газ, плюс до того, це й більш екологічний спосіб видобутку не екологічних матеріалів. На даний момент компанія планує знизити на 80% витрати газу на родовищі.

Коли відбудеться повномасштабний запуск, завод буде включати в себе 36 дзеркальних модулів, що самоочищуються, для захисту гнучкого матеріалу від пилу і бруду. Очікується, що будівництво заводу-станції закінчиться в 2017 році. Всього дітище Petroleum Development Oman займе 3 квадратних кілометри, а на його будівництво витрачено 600 мільйонів доларів.

Автор | 2016-10-20T00:59:30+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|