Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Встановленими на дахах, парковках і інших площах сонячні батареї можуть забезпечити США як мінімум 40% всієї необхідної енергії.

У доповіді Національної лабораторії відновлюваних джерел енергії (NREL) сказано, що у разі якщо всі відповідні ділянки дахів в Америці були б покриті сонячними батареями, то вони змогли б генерувати близько 1118 гігават сонячної енергії. Тобто 40% від потужності, яку американці споживають протягом року.

Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Насправді цифра може бути вищою, так як дослідження лише оцінює сонячний енергетичний потенціал існуючих поверхонь будинків і будівель, але ж є ще величезна кількість місць для розміщення фотопанелей.

«Фактичне генерування електрики від сонячних панелей в міських районах може перевищити ці оцінки, встановлюючи системи на менш підходящому підкровельному просторі. Наприклад, шляхом установки панелей на навісах, парковках або на фасадах будівель. Крім того, результати залежать від продуктивності конкретного модуля, яка з часом зростає, – зазначив старший енергетичний аналітик NREL Роберт Марголіс».

Крім того, в Америці постійно зростає кількість нових будівель і місць, де можна буде розмітити геліоустановки. Нове дослідження подвоїло оцінку, яку компанія зробила в 2008 році. Тоді в NREL заявили, що за допомогою сонячної енергії буде генеруватися 664 гігават.

Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Для нової доповіді, яка є результатом трьох років досліджень, команда використовувала дані лідарів та географічної інформаційної системи, щоб створити карту топографії 128 міст по всій країні, аж до квадратного метра. Це допомогло їм визначити загальну кількість площі дахів, які підходять для розміщення сонячних панелей. Потім вони змоделювали продуктивність панелей на отриману сумарну площу дахів, щоб оцінити загальний потенціал. А потім екстраполювали ці дані на всю країну.

Шість штатів виявилися в числі потенційно найпродуктивніших. У трійку лідерів увійшли Каліфорнія – 88% (місто Мішн-В’єхо), Нью-Гемпшир – 72% (місто Конкорд) і Нью-Йорк – 68% (місто Буффало).

Автор | 2016-10-20T00:59:38+00:00 Квітень 26th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.