Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Встановленими на дахах, парковках і інших площах сонячні батареї можуть забезпечити США як мінімум 40% всієї необхідної енергії.

У доповіді Національної лабораторії відновлюваних джерел енергії (NREL) сказано, що у разі якщо всі відповідні ділянки дахів в Америці були б покриті сонячними батареями, то вони змогли б генерувати близько 1118 гігават сонячної енергії. Тобто 40% від потужності, яку американці споживають протягом року.

Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Насправді цифра може бути вищою, так як дослідження лише оцінює сонячний енергетичний потенціал існуючих поверхонь будинків і будівель, але ж є ще величезна кількість місць для розміщення фотопанелей.

«Фактичне генерування електрики від сонячних панелей в міських районах може перевищити ці оцінки, встановлюючи системи на менш підходящому підкровельному просторі. Наприклад, шляхом установки панелей на навісах, парковках або на фасадах будівель. Крім того, результати залежать від продуктивності конкретного модуля, яка з часом зростає, – зазначив старший енергетичний аналітик NREL Роберт Марголіс».

Крім того, в Америці постійно зростає кількість нових будівель і місць, де можна буде розмітити геліоустановки. Нове дослідження подвоїло оцінку, яку компанія зробила в 2008 році. Тоді в NREL заявили, що за допомогою сонячної енергії буде генеруватися 664 гігават.

Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Сонячні панелі на дахах можуть забезпечити США 40% необхідної електроенергії

Для нової доповіді, яка є результатом трьох років досліджень, команда використовувала дані лідарів та географічної інформаційної системи, щоб створити карту топографії 128 міст по всій країні, аж до квадратного метра. Це допомогло їм визначити загальну кількість площі дахів, які підходять для розміщення сонячних панелей. Потім вони змоделювали продуктивність панелей на отриману сумарну площу дахів, щоб оцінити загальний потенціал. А потім екстраполювали ці дані на всю країну.

Шість штатів виявилися в числі потенційно найпродуктивніших. У трійку лідерів увійшли Каліфорнія – 88% (місто Мішн-В’єхо), Нью-Гемпшир – 72% (місто Конкорд) і Нью-Йорк – 68% (місто Буффало).

Автор | 2016-10-20T00:59:38+00:00 Квітень 26th, 2016|Новини|