Сонячні ферми позитивно впливають на флору і фауну

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні ферми позитивно впливають на флору і фауну

Сонячні ферми позитивно впливають на флору і фауну

Сонячна енергетика стрімко розвивається у Великобританії. Лише за 2014-2015 роки вироблення сонячної енергії там зросло на 153%.

В Англії триває дослідження щодо впливу сонячних ферм на біорізноманіття. Його результати доводять – сонячні панелі сприяють підвищенню біорізноманіття та розвитку дикої природи.

Результати дослідження показують, що там, де існують сонячні ферми, є орієнтація на дику природу, що призводить до збільшення біорізноманіття в цілому ряді різних груп та видів тварин і рослин.

Solar Trade Association Великобританії відзначає:

«Сонячні ферми роблять позитивний вплив на біорізноманіття в поєднанні з відповідним планом управління земельними ресурсами, зокрема, позитивно впливають на ріст рослин, трав, популяцію метеликів, джмелів і птахів».

Доповідь підтверджує, що сонячні ферми можуть активно приносити користь місцевим диким тваринам:

«Сонячні ферми можуть бути поєднані з сільськогосподарською діяльністю, такою, як випас тварин, в той час сприяючи збереженню природного середовища».

Автор | 2016-05-14T15:52:26+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.