Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Сонячні ферми позитивно впливають на флору і фауну

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні ферми позитивно впливають на флору і фауну

Сонячні ферми позитивно впливають на флору і фауну

Сонячна енергетика стрімко розвивається у Великобританії. Лише за 2014-2015 роки вироблення сонячної енергії там зросло на 153%.

В Англії триває дослідження щодо впливу сонячних ферм на біорізноманіття. Його результати доводять – сонячні панелі сприяють підвищенню біорізноманіття та розвитку дикої природи.

Результати дослідження показують, що там, де існують сонячні ферми, є орієнтація на дику природу, що призводить до збільшення біорізноманіття в цілому ряді різних груп та видів тварин і рослин.

Solar Trade Association Великобританії відзначає:

«Сонячні ферми роблять позитивний вплив на біорізноманіття в поєднанні з відповідним планом управління земельними ресурсами, зокрема, позитивно впливають на ріст рослин, трав, популяцію метеликів, джмелів і птахів».

Доповідь підтверджує, що сонячні ферми можуть активно приносити користь місцевим диким тваринам:

«Сонячні ферми можуть бути поєднані з сільськогосподарською діяльністю, такою, як випас тварин, в той час сприяючи збереженню природного середовища».

Автор | 2016-05-14T15:52:26+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|