«Сонячні» дахи від Tesla будуть дешевшими за звичайні

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » «Сонячні» дахи від Tesla будуть дешевшими за звичайні

«Сонячні» дахи від Tesla будуть дешевшими за звичайні

Нещодавно, під час зустрічі з акціонерами, Ілон Маск заявив, що вартість «сонячного» даху Tesla буде така ж, як і звичайного, або навіть ще нижчою.

Він наголосив, що дах окупиться не через 20 років використання, а вже в момент установки. Як пояснив Маск, сучасний ланцюжок поставок покрівельних матеріалів вкрай неефективний. Скляна сонячна черепиця важить на 80% менше, ніж традиційні матеріали – керамічні або цементно-піщані, що особливо користуються попитом в Каліфорнії і країнах Середземномор’я. Крім того, «сонячний» дах Tesla менш крихкий, тому власникам не доведеться витрачатися на ремонт, пов’язаний з поломками. Як не раз заявляв Ілон Маск, скло – це пісок, а пісок майже нічого не коштує.

«Сонячну» черепицю тепер замовити дуже просто – це можна зробити в будь-якому магазині Tesla. Встановлювати дахи почнуть з наступного літа. Найпопулярніші моделі черепиці – тосканська, шиферна, текстурована і матова – з’являться відразу, а решту доведеться почекати ще приблизно 3 місяці.

Не кожна плитка на «сонячному» даху має бути оснащена сонячним елементом. Окремі секції не підходять для виробництва електроенергії, оскільки повернені не в той бік або постійно знаходяться в тіні. Однак після установки їх буде неможливо відрізнити один від одного завдяки гідрографічному друку.

Автор | 2016-11-30T17:18:20+00:00 Листопад 23rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.