Сонячна енергія залучає інвестицї до України

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Сонячна енергія залучає інвестицї до України

Загалом в Україні 4660 приватних домогосподарств встановили приватні сонячні електростанції загальною потужністю майже 90 МВт станом на першу половину 2018 року, а інвестиції склали близько 88 млн. євро, за офіційними даними. Лідерами серед регіонів за кількістю встановлених приватних сонячних електростанцій стали райони Києва з 602 сонячними електростанціями (СЕС), далі Дніпро з 541 СЕС і Тернопіль з 365 СЕС.

Зелений тариф на приватні сонячні установки до 30 кВт.

“Ця активність населення приємно вражає і доводить, що в червні 2015 року ми впровадили ефективний стимул – зелений тариф на приватні СЕС потужністю до 30 кВт”, – зазначив Сергій Савчук, голова Державного департаменту енергоефективності.

Як прогнозують експерти на 7-й Міжнародній конференції та виставці сонячної енергії в Центральній та Східній Європі, CISOLAR 2018, цей рік є свідченням реального буму у розвитку сонячної енергетики в Україні. Сприятливі зелені тарифи надають домовласникам прекрасну можливість встановити сонячні батареї.

У першому півріччі 2018 р. в Україні було встановлено майже 270 МВт об’єктів відновлювальної енергетики, основна частина яких – 206 МВт це сонячні електростанції.