33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 16:00

Автономні сонячні електростанції

Автономна сонячна електростанція

Сонце є невичерпним джерелом, що дозволяє отримувати енергію і використовувати її для постачання всього будинку.

Автономні сонячні електростанції можуть працювати в якості основного джерела електроенергії, а також джерела безперебійного або резервного електроживлення. Вони незамінні там, де немає можливості підключитися до електромережі загального користування, але є необхідність у надійному джерелі електроенергії стабільної якості: відокремлені котеджі і готелі, АЗС, віддалені від комунікацій виробничі і комерційні об’єкти.

Поняття автономної сонячної електростанції не варто плутати з поняттям гібридної сонячної електростанції.

Оптимальні умови для установки автономної СЕС

СЕС автономного типу доцільна при наявності таких факторів:

 1. Перебої з електроенергією. Досить типова ситуація для будь-якого регіону України. Старі електромережі радянського зразка не розраховані на навантаження сучасних електроприладів: бойлерів, насосів для свердловин і опалення, систем поливу та ін. Як наслідок – трансформатор виходить з ладу і знеструмлюється весь район.
 2. Повна відсутність електромережі. Підключення до РЕМ, часто вимагає чималих фінансових вкладень. Особливо, коли справа стосується будинків, розташованих у видаленні від існуючих ліній електропередач. У таких ситуаціях вартість підключення може досягати мільйонів гривень! Сонячна електростанція ж дозволяє використовувати електроприлади незалежно від віддаленості об’єкта від електромереж.
 3. Брак виділеної потужності. Фермерським господарствам або виробництвам, що знаходяться у видаленні від великих міст або електростанцій часто не вистачає максимальної потужності, яку РЕМ може виділити. В такому випадку автономні сонячні електростанції вирішують дану проблему.
 4. Бажання використовувати екологічно чисте джерело енергії. Автономна домашня СЕС дозволяє внести вклад в очищення від парникових забруднень, головною причиною яких є традиційна енергетика.

Альтернативним варіантом вирішення даних задач може стати гібридна СЕС.

Головна суттєва різниця між автономною і гібридною електростанцією на сонячних панелях це підключення до лінії електропередачі і як наслідок можливість продажу електроенергії за “зеленим тарифом”. Крім продажу в мережу гібридна СЕС може також регулювати кількість енергії, яка зберігається в АКБ і яка продається за зеленим тарифом, і використовувати її на власний розсуд. Гібридні сонячні електростанції забезпечують гарантоване енергопостачання незалежно від енергомережі, а також допомагають істотно скоротити витрати на оплату електроенергії.

Як це виглядає:

Переваги установки автономної сонячної електростанції

Використання енергії сонця за допомогою СЕС відрізняється рядом незаперечних переваг, зокрема:

 • Основний плюс – це невичерпність енергії сонця. Ви отримуєте доступ невичерпного джерела і можливість керувати ним в особистих цілях.
 • Автономність системи забезпечує незалежність від державних електромереж.
 • Екологічна безпека системи для людей і природи.
 • Можливість розширювати систему і при необхідності збільшувати потужність.

Відсутність перебоїв в напрузі, що часто провокує замикання і псування побутових приладів

Дуже багатьох хвилює питання: чи буде працювати електростанція при похмурій погоді?

Так, в несонячних дні сонячні панелі генерують менше енергії, але за рахунок енергії  накопиченої в АКБ ви не відчуєте істотних незручностей.

Типова схема підключення автономної СЕС

Схема підключення автомномної сонянчої електростанції

Обладнання автономної сонячної електростанції

Сонячна електростанція для будинку включає в себе наступний набір техніки:

 • Сонячні батареї – це модулі, призначення яких полягає в перетворенні сонячного світла в електроенергію;
 • Для забезпечення стабільного напруги сонячних модулів і можливості заряду АКБ використовується контролер заряду акумуляторних батарей;
 • АКБ призначених для акумулювання і зберігання отриманої енергії;
 • Для використання електроенергії в побутових цілях і підключення електроприладів знадобиться інвертор напруги в 220 В.

Продуктивності навіть найпростіших домашніх станцій досить для забезпечення побутових потреб – харчування холодильника, телевізора, водяного насоса, світлодіодного освітлення. Якщо необхідний більший запас електроенергії, завжди можна розширити систему, додавши додатково сонячні батареї, акумулятори, або придбати додатково більш потужну станцію.

Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати оптимальну модель автономної сонячної електростанції з урахуванням потреб об’єкта і заданих умов експлуатації системи, правильно провести її монтаж і, при необхідності, внести зміни в комплектацію.

Скільки це коштує?

Ціни на автономні сонячні електростанції для будинку – один з головних недоліків.

Вартість автономної станції починається від $1500 дол США за 1 кВт встановленої потужності.

Однак важливо розуміти, що вибір на користь СЕС є довгостроковою інвестицією в енергетичну забезпеченість держави і майбутнє своєї сім’ї.

Купити автономну сонячну електростанцію – це відмінне рішення не тільки для житлового будинку, але і для дачі. Навіть перебуваючи за містом, ви зможете повною мірою користуватися благами цивілізації за допомогою «зеленої» енергії.

ЗМІСТ
Залиште заявку на консультацію, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Адреса
33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
Режим роботи
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 16:00