33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 16:00

Карпорт та навіс з сонячними панелями для автомобілів.

Карпорт. Навіс з сонячних панелей для автомобіля

Використання навісу для автомобіля дозволяє забезпечити його захист від сонця та інших атмосферних чинників і, безумовно додає престижу та зручності для власника будинку або автомобіля. Якщо ви фанат фотоелектричних систем, та слідкуєте за новими технологіями в сонячній промисловості, ви, можливо, вже помітили наявність нових рішень в цій галузі – це сонячні навіси, також відомі як сонячні парковки для автомобілів або так звані «карпорти».

Собівартість сонячної енергії постійно знижується. З вартістю готових рішень сонячних навісів та іншого обладнання можна ознайомитись за посиланням.

Що таке сонячний навіс для автомобілів?

Навіс, сонячні панелі, електрокар

Сонячні навіси для автомобілів – це конструкції, побудовані для накриття паркувальних майданчиків, в конструктив яких інтегровані сонячні панелі, опціонально можуть комплектуватися зарядними станціями. Технічно сонячні навіси для автомобілів мають багато спільного з наземними сонячними електростанціями. Основна відмінність між сонячним навісом для машини та типовою установкою на землі полягає в тому, що навіси вищі, по причині наявності місця для паркування автомобіля. В іншому, обидва рішення дуже схожі.

Сонячні навіси для автомобілів мають сучасний дизайн та дозволяють оптимально використовувати наявне паркувальне місце.

Потрібно зазначити, що сонячні навіси можуть використовуватись у форматі:

  1. Окремого рішення для зарядки електромобілів в приватному та комерційному секторі
  2. Мережевої сонячної електростанції під власне споживання конкретного об’єкта (ТРЦ, заправної станції, підприємства тощо), з можливістю інтегрування зарядних станцій для електромобілів при потребі.
  3. Комерційної мережевої сонячної електростанції під продаж електроенергії в зовнішню мережу.
Навіс з сонячних панелей для автомобіля. Карпорт

Величезна перевага сонячних навісів полягає в тому, що їм не потрібна додаткова територія. В результаті навіси для сонячних панелей дозволяють більш ефективно використовувати існуючий простір.

Порівняння комерційних і приватних рішень

Стоянка для автомобіля з накриттям з сонячних панелей

На сьогоднішній день сонячні навіси для автомобілів більше популярні в комерційному секторі, в порівнянні з приватним. Багато торгових центрів та інших підприємств активно використовують типові рішення сонячних навісів для парковок.

Водночас, попит на електромобілі в Україні постійно зростає, що призводить до  відповідних змін в державних будівельних нормах, інфраструктурі міст та населених пунктів.

Законодавче регулювання та ДБН

ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів»

Обов’язкова вимога щодо встановлення на парковках, які будуються або реконструюються, зарядок для електрокарів набрала чинності в Україні з 1 липня 2019.
Відповідні зміни були внесені у ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів», які розроблені ПАТ «КиївЗНДІЕП».

Державні будівельні норми (ДБН) є обов’язковими до виконання нормативними актами.

Зміни передбачають, що не менше ніж 5% машиномісць від загальної кількості у гаражах та автостоянках мають бути укомплектованими зарядними пристроями для паркування транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами (одним чи декількома).

З урахуванням даних змін, спеціалістами компанії SmartEco розроблено ряд спеціальних технічних рішень для приватного та комерційного сектору щодо облаштування існуючих або нових парковок спеціальними карпортами – навісами для автомобілів, з інтегрованими сонячними панелями та зарядними станціями.

Готові рішення “сонячних” навісів для авто

Існуючі рішеня сонячних автопарковок для приватного сектора передбачають 1, 2 або 4 паркомісць.

Для великих автосоянок торгових центрів або інших об’єктів пропонуються індивідуальні рішення.

Монтаж металоконструкцій виконується за допомогою затискних опор без виконання складних земельних робіт або на наземних фундаментах.

Інтеграція зарядних станцій для електромобілів є технологічним доповненням системи та забезпечує зручність, ефективність і сучасний технологічний дизайн.

Крім габаритних розмірів сонячного навісу, додатковим параметром конструкції сонячного навісу – є кут нахилу панелей.

Розміщення панелей може здійснюватися під кутом:

Розміщення сонячних панелей під кутом. Навіс для автомобіля

можуть поєднуватись плоскі масиви з нахиленими :

Карпорт модель

або мати мінімальний кут нахилу плоскої поверхні, з метою забезпечення накриття максимальної площі та автомобілів:

Навіс з сонячних панелей для автомобіля

Компанія SmartEco пропонує готові рішення “сонячних” парковок з можливістю зарядки електромобіля та індивідуальні рішення для великої кількості паркувальних місць.

Наші рішення дозволять Вам заряджати автомобіль у себе вдома і при цьому не платити за витрачену електроенергію, або використати потенціал карпорту для побудови мережевої сонячної електростанції.

Коли справа доходить до комерційних і приватних технічних рішень, існує безліч різних планувань і розмірів. Залежно від кількості необхідних паркувальних місць фотоелектричний навіс зазвичай має ширину в один, два або три ряди. Сонячні парковки, для порівняння, можуть бути досить великими, щоб охопити десятки рядів парковок.

Залиште заявку на консультацію, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Адреса
33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
Режим роботи
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 16:00