Сонячні панелі

СмартЕко » Сонячні панелі
Сонячні панелі 2017-11-27T01:00:06+00:00

Сонячні панелі

Коротко про сонячні панелі

Сонячні панеліСонячна панель (батарея) – кілька об’єднаних фотоелектричних перетворювачів (фотоелементів) – напівпровідникових пристроїв, прямо перетворюють сонячну енергію в постійний електричний струм, на відміну відсонячних колекторів, які створюють нагрів матеріалу-теплоносія.

Різні пристрої, що дозволяють перетворювати сонячне випромінювання в теплову та електричну енергію, є об’єктом дослідження геліоенергетики (від грец. Ήλιος, Helios – Сонце).

Нові будинки Іспанії з березня 2007 року обладнані сонячними водонагрівачами, щоб самостійно забезпечувати від 30% до 70% потреб у гарячій воді, в залежності від місця розташування будинку та очікуваного споживання води. Сонячні панелі– один з основних способів отримання електричної енергії на космічних апаратах: вони працюють довгий час без витрати яких-небудь матеріалів, і в той же час є екологічно безпечними, на відміну від ядерних і радіоізотопних джерел енергії.

На думку Європейської Асоціації фотовольтаїки (EPIA), до 2018 року вартість електроенергії, вироблюваної «сонячними» системами, знизиться до рівня менше 0,10 € за кВт · ч для промислових установок і менше 0,15 € за кВт · год для установок в житлових будівлях. У 2009 році компанія Spectrolab (дочірня фірма Boeing) продемонструвала сонячний елемент з ефективністю 41,6%.

Важливі дати

У січні 2011 року очікувалося надходження на ринок сонячних елементів цієї фірми з ефективністю 39%.

У 2011 році каліфорнійська компанія Solar Junction домоглася ККД фотоелемента розміром 5,5×5,5 мм в 43,5%, що на 1,2% перевищило попередній рекорд.

У 2012 році компанія Morgan Solar створила систему Sun Simba з поліметилметакрилату (оргскла), германію та арсеніду галію, об’єднавши концентратор з панеллю, на якій встановлено фотоелемент. ККД системи при нерухомому положенні панелі склав 26-30% (залежно від пори року і кута, під яким знаходиться Сонце), у два рази перевищивши практичний ККД фотоелементів на основі кристалічного кремнію.

У 2013 році компанія Sharp створила тришаровий фотоелемент розміром 4х4 мм на індій-галій-арсенідній основі з ККД 44,4% , а група фахівців з Інституту систем сонячної енергії суспільства Фраунгофера, компаній Soitec, CEA-Leti і Берлінського центру імені Гельмгольца створили фотоелемент, що використовує лінзи Френеля з ККД 44,7%, перевершивши своє власне досягнення в 43,6%.

У 2014 році іспанські вчені розробили фотоелектричний елемент з кремнію, здатний перетворювати в електрику інфрачервоне випромінювання Сонця. Перспективним напрямком є створення фотоелементів на основі наноантенн, що працюють на безпосередньому ипрямленні струмів, що наводяться в антені малих розмірів (порядку 200-300 нм) світлом (тобто електромагнітним випромінюванням частоти порядку 500 ТГц). Наноантени не вимагають дорогої сировини для виробництва і мають потенційний ККД до 85%.

Чи можна заощадити за допомогою сонячних панелей?

Сонячні панелі в космосіЦе питання ми чуємо щодня від наших клієнтів і відповідали на нього сотні разів.

Звичайно, в кожному конкретному випадку, у Вас вдома, в квартирі або на дачі, в невеликій компанії або на великому виробництві, відповідь завжди індивідуальна і залежить від багатьох факторів (тип електростанції, регіон експлуатації, сезонність експлуатації, чи є підключення до мережі 220 / 380 Вольт, тип електрообладнання, наявність незатемненого місця для установки панелей і т.д.).

Тим не менш, є кілька основних варіантів застосування сонячної енергії в побуті та на виробництві, які ми розглянемо і спробуємо охопити більшу частину Ваших питань.

Для отримання електрики від Сонця застосовуються такі 4 типи електростанцій:

  • резервна
  • автономна
  • гібридна
  • мережева

Резервна електростанція

сонячна електростанція рівнеПри застосуванні цього типу, мови про економію не йде, оскільки мається на увазі, що є підключення до мережі 220 В, але бувають відключення електрики.

Цей тип використовується тільки при відключенні світла на час від декількох годин до 2-3 днів.

На час, коли відключили електрику, найпотрібніші електроприлади (холодильник, освітлення тощо) підключаються до інвертора, який бере енергію від акумуляторів і сонячних панелей невеликої потужності (200-300 Вт).

Комплектація і вартість резервної системи мінімальна, але оскільки використовується ця система не постійно, то електроенергія від неї є досить дорогою. Але резервні системи і не встановлюють для економії, їх призначення зовсім інше – забезпечити найважливіші електроприлади в будинку або на дачі електрикою, коли воно раптово зникло в розетці.

Компанія SmartEco пропонує продаж та монтаж резервних сонячних електростанції в м. Рівне.

Автономна електростанція

Цей тип електростанції використовується там, де немає підключення до мережі і якщо порівнювати її з бензо- або дизель-генератором, то застосування автономної сонячної електростанції вигідніше приблизно в 2 рази.

Крім того, вона абсолютно безшумна і не вимагає постійної підвозу палива, заправки і частого техобслуговування.

Компанія SmartEco пропонує продаж та монтаж автономних сонячних електростанції в м. Рівне.

Гібридна електростанція

Гібридна сонячна електростанція – це та ж автономна, але з постійним підключенням до мережі 220 В.

Гібридна електростанція працює таким чином: при наявності енергії від сонячних панелей ця енергія використовується в першу чергу, а при її недоліку використовується мережа.

При такій роботі, акумулятори, що входять до складу устаткування, використовуються не постійно, що значно збільшує їх термін служби в порівнянні з автономною системою, в якій їх потрібно буде міняти один раз в 4-6 років. При постійному зростанні тарифів, в регіонах з великою кількістю сонячних днів вигідно застосовувати даний тип електростанцій.

Крім того, використовуючи гібридну електростанцію, Ви не тільки заощадите в майбутньому, але і при відключенні світла (мережі), не залишитеся без електрики.

Компанія SmartEco пропонує продаж та монтаж гібридних сонячних електростанції в м. Рівне.

Мережева електростанція

мережева сонячна електростанція рівне під зелений тарифЗ таким типом електростанції Ви починаєте економити вже сьогодні! Мережева сонячна електростанція складається всього з двох основних компонентів: мережевий інвертор і панелі необхідної потужності (зазвичай від 500 Вт до 5 кВт).

Особливістю цього типу є те, що для роботи обов’язково необхідна наявність мережевої електрики, а також те, що електроенергія виробляється тільки у світлий час доби. При відключенні електрики, мережевий інвертор також відключається, тобто Ви не зможете використовувати енергію від сонячних батарей (панелей) у випадку, якщо у Вас відключать світло.

Цей тип електростанції не забезпечує резерв і застосовується тільки для економії на оплаті електроенергії, підключення по зеленому тарифу для подальшого продажу електроенергії або для отримання додаткової потужності при підключенні до мережі з обмеженням по потужності.

Компанія SmartEco пропонує продаж та монтаж мережевих сонячних електростанції в м. Рівне. Всі промислові сонячні електростанції є мережевими.

Сонячні колектори та водонагрівачі

сонячні колектори рівнеДля отримання теплової енергії від Сонця застосовуються сонячні водонагрівачі.

Трубчасті вакуумні колектори, що входять до складу систем нагріву води, мають ККД 60-70%, що приблизно в 4 рази перевищує ККД сонячних батарей (панелей). Крім того, найпростіші моделі сонячних водонагрівачів представляють із себе моноблок і досить дешеві.

З цих причин, використання сонячних водонагрівачів  в м. Рівне дозволяє значно заощадити на оплаті теплової енергії вже зараз і типовий термін їх повної окупності становить близько 3-4 років.

Компанія SmartEco пропонує продаж та монтаж сонячних колекторів та водонагрівачів геліосистем в м. Рівне.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 4,47 out of 5)
Loading...

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.