Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Сонячні батареї встановлять за новою системою

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні батареї встановлять за новою системою

Сонячні батареї встановлять за новою системою

Відома американська компанія SolarCity, що спеціалізується на сонячній енергетиці, оголосила про запуск нової системи, яка зробить установку сонячних батарей простішою, дешевою, безпечною та екологічною.

Новий продукт називається ZS Beam, в ньому використовується спеціальний затискач, який фіксує сонячні панелі на опорній конструкції навісу, розташовуючись не зверху, як у звичайних масивів фотоелектричних панелей, а знизу. Така конструкція підвищує рівень безпеки і збільшує швидкість установки.

Як стверджує компанія, завдяки новій системі велика кількість підприємств, шкіл та інших організацій зможуть легко перейти на використання поновлюваних джерел енергії.

Автор | 2016-02-29T01:01:21+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|