Сонячні батареї встановлять за новою системою

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні батареї встановлять за новою системою

Сонячні батареї встановлять за новою системою

Відома американська компанія SolarCity, що спеціалізується на сонячній енергетиці, оголосила про запуск нової системи, яка зробить установку сонячних батарей простішою, дешевою, безпечною та екологічною.

Новий продукт називається ZS Beam, в ньому використовується спеціальний затискач, який фіксує сонячні панелі на опорній конструкції навісу, розташовуючись не зверху, як у звичайних масивів фотоелектричних панелей, а знизу. Така конструкція підвищує рівень безпеки і збільшує швидкість установки.

Як стверджує компанія, завдяки новій системі велика кількість підприємств, шкіл та інших організацій зможуть легко перейти на використання поновлюваних джерел енергії.

Автор | 2016-02-29T01:01:21+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.