У Львові встановлять сонячні батареї на будинках учасників АТО

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Львові встановлять сонячні батареї на будинках учасників АТО

У Львові встановлять сонячні батареї на будинках учасників АТО

У Львові встановлять сонячні батареї на дахах будинків для учасників АТО, які зводять на вул. Під Голоском.

Як зазначив директор Львівського комунального підприємства «Рембуд» Віктор Писаренко, грант на облаштування фотоелектричних панелей допоможе отримати місія ОБСЄ.

«Встановлення сонячних батарей на дахах будинків для учасників АТО було задеклароване ще у минулому році, – розповідає фахівець. – Зараз місія ОБСЄ, яка працює у Львові і з якою ЛКП веде переговори, обіцяє допомогти у пошуку необхідних коштів, щоб не залучати їх з міського бюджету».

За словами Віктор Писаренко, фотоелектричні панелі будуть використовуватися для освітлення під’їздів та прибудинкової зони.

Очільник «Рембуду» також розповів, що на даний момент вже проведено кілька нарад щодо будівництва трансформаторної підстанції «Львів 24» у районі вул. Під Голоском. «Ми вирішили скористатись послугами «Західелектропроектбуду», який проектував подібну підстанцію у 2007 році, – говорить фахівець. – Проект, вартість якого складає 899 тис. гривень, повинен бути готовий у червні, а до кінця року обленерго обіцяє за кошти інвестиційної програми поставити перший трансформатор, від якого прокладуть приблизно 4 км кабелю до нашого будмайданчика».

Котлован під перший будинок для учасників АТО у Львові підрядник планує розпочати рити 21 березня.

Автор | 2016-03-22T22:06:55+00:00 Березень 20th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.