Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Львові встановлять сонячні батареї на будинках учасників АТО

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Львові встановлять сонячні батареї на будинках учасників АТО

У Львові встановлять сонячні батареї на будинках учасників АТО

У Львові встановлять сонячні батареї на дахах будинків для учасників АТО, які зводять на вул. Під Голоском.

Як зазначив директор Львівського комунального підприємства «Рембуд» Віктор Писаренко, грант на облаштування фотоелектричних панелей допоможе отримати місія ОБСЄ.

«Встановлення сонячних батарей на дахах будинків для учасників АТО було задеклароване ще у минулому році, – розповідає фахівець. – Зараз місія ОБСЄ, яка працює у Львові і з якою ЛКП веде переговори, обіцяє допомогти у пошуку необхідних коштів, щоб не залучати їх з міського бюджету».

За словами Віктор Писаренко, фотоелектричні панелі будуть використовуватися для освітлення під’їздів та прибудинкової зони.

Очільник «Рембуду» також розповів, що на даний момент вже проведено кілька нарад щодо будівництва трансформаторної підстанції «Львів 24» у районі вул. Під Голоском. «Ми вирішили скористатись послугами «Західелектропроектбуду», який проектував подібну підстанцію у 2007 році, – говорить фахівець. – Проект, вартість якого складає 899 тис. гривень, повинен бути готовий у червні, а до кінця року обленерго обіцяє за кошти інвестиційної програми поставити перший трансформатор, від якого прокладуть приблизно 4 км кабелю до нашого будмайданчика».

Котлован під перший будинок для учасників АТО у Львові підрядник планує розпочати рити 21 березня.

Автор | 2016-03-22T22:06:55+00:00 Березень 20th, 2016|Новини|