У Львові встановлять сонячні батареї на будинках учасників АТО

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
У Львові на будинки бійців АТО встановлять сонячні панелі

У Львові встановлять сонячні батареї на дахах будинків для учасників АТО, які зводять на вул. Під Голоском.

Як зазначив директор Львівського комунального підприємства «Рембуд» Віктор Писаренко, грант на облаштування фотоелектричних панелей допоможе отримати місія ОБСЄ.

«Встановлення сонячних батарей на дахах будинків для учасників АТО було задеклароване ще у минулому році, – розповідає фахівець. – Зараз місія ОБСЄ, яка працює у Львові і з якою ЛКП веде переговори, обіцяє допомогти у пошуку необхідних коштів, щоб не залучати їх з міського бюджету».

За словами Віктор Писаренко, фотоелектричні панелі будуть використовуватися для освітлення під’їздів та прибудинкової зони.

Очільник «Рембуду» також розповів, що на даний момент вже проведено кілька нарад щодо будівництва трансформаторної підстанції «Львів 24» у районі вул. Під Голоском. «Ми вирішили скористатись послугами «Західелектропроектбуду», який проектував подібну підстанцію у 2007 році, – говорить фахівець. – Проект, вартість якого складає 899 тис. гривень, повинен бути готовий у червні, а до кінця року обленерго обіцяє за кошти інвестиційної програми поставити перший трансформатор, від якого прокладуть приблизно 4 км кабелю до нашого будмайданчика».

Котлован під перший будинок для учасників АТО у Львові підрядник планує розпочати рити 21 березня.

Leave a Reply