Solar Impulse-2 у своїй кругосвітній подорожі зробив зупинку в Китаї

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Solar Impulse-2 у своїй кругосвітній подорожі зробив зупинку в Китаї

Solar Impulse-2 у своїй кругосвітній подорожі зробив зупинку в Китаї

Князь Альберт II бере активну участь у цьому проекті кругосвітньої подорожі. Його мета – змінити ставлення до навколишнього середовища.

Літак на сонячних батареях Solar Impulse-2 приземлився в аеропорту китайського міста Чунцин.

За польотом уважно стежили в Центрі управління в Монако.

Князь Альберт II бере активну участь у цьому проекті кругосвітньої подорожі. Його мета – змінити ставлення до навколишнього середовища. Особливо в таких промислових гігантах як Китай, який є одним з найбільших виробників парникових газів.

У Китай з М’янми Solar Impulse-2 прибув приблизно за 20 годин. Він подолав понад 1300 кілометрів. Після зупинки в Чунціні унікальний літак попрямує в інше китайське місто Нанкін.

Потім перетне Тихий океан із зупинкою на Гаваях. Кінцевою точкою маршруту стане Абу-Дабі.

Літаком по черзі керують швейцарські пілоти Андре Боршберг і Бертран Піккар.

Автор | 2016-01-29T19:58:46+00:00 Березень 31st, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.