Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Solar Impulse-2 у своїй кругосвітній подорожі зробив зупинку в Китаї

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Solar Impulse-2 у своїй кругосвітній подорожі зробив зупинку в Китаї

Solar Impulse-2 у своїй кругосвітній подорожі зробив зупинку в Китаї

Князь Альберт II бере активну участь у цьому проекті кругосвітньої подорожі. Його мета – змінити ставлення до навколишнього середовища.

Літак на сонячних батареях Solar Impulse-2 приземлився в аеропорту китайського міста Чунцин.

За польотом уважно стежили в Центрі управління в Монако.

Князь Альберт II бере активну участь у цьому проекті кругосвітньої подорожі. Його мета – змінити ставлення до навколишнього середовища. Особливо в таких промислових гігантах як Китай, який є одним з найбільших виробників парникових газів.

У Китай з М’янми Solar Impulse-2 прибув приблизно за 20 годин. Він подолав понад 1300 кілометрів. Після зупинки в Чунціні унікальний літак попрямує в інше китайське місто Нанкін.

Потім перетне Тихий океан із зупинкою на Гаваях. Кінцевою точкою маршруту стане Абу-Дабі.

Літаком по черзі керують швейцарські пілоти Андре Боршберг і Бертран Піккар.

Автор | 2016-01-29T19:58:46+00:00 Березень 31st, 2015|Новини|