Solar Impulse 2 знову готовий до польоту!

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Solar Impulse 2 в польоті

Нагадаємо, що Solar Impulse 2 є вже другим літальним апаратом даного типу. Попередник, що носив відповідну назву Solar Impulse, був вперше представлений публіці 26 червня 2009 року на авіабазі Дюбендорф. Перший Solar Impulse відзначився перельотом через територію США.


Повертаючись до Solar Impulse 2 відзначимо, що він ввібрав в себе все найкраще з конструкції свого попередника, що побив чимало рекордів і вже встиг стати легендарним.

Solar Impulse 2 має розмах крил в 72 метрам, а вага – 2,3 тонни. На крилах літака вмістилося близько 17 000 сонячних панелей, що забезпечують достатній виробіток електричної енергії. Енергії, до речі, буде потрібно багато, – літак Solar Impulse нової версії здатний розвивати швидкість в 140 кілометрів на годину, що на 50 кілометрів більше, ніж у його попередника.

Новий літак ставив перед собою і нові, куди більш амбітні цілі – навколосвітню подорож, в яку Solar Impulse 2 відправився навесні минулого року.

Таким чином, Solar Impulse 2 відправився на зустріч нових рекордів і пригод з Абу-Дабі (ОАЕ) 9 березня 2015 року.

Слід зазначити, що частину рекордів літак все-таки поставив, проте, в результаті перевірки у літака виявилося сильне ушкодження акумуляторних батарей, а також, проблеми з ізоляцією літального апарату.

Пошук та усунення несправностей зайняло час, але дозволило не тільки відремонтувати, але і, в деякій мірі, поліпшити конструкцію літального апарату. Після лагодження Solar Impulse 2 вже пройшов випробувальний політ тривалістю в 90 хвилин, що проходив над поверхнею Тихого океану і досягав висот в 2 438 метрів (8 тис. футів). Відзначається, що випробування пройшли успішно і продемонстрували повну готовність літального апарату на сонячних батареях до початку нового кругосвітньої подорожі.

Якщо, в короткостроковій перспективі, не виявиться нових перешкод по технічній частині, Solar Impulse 2 відновить свою подорож в кінці квітня цього року. Спершу літак подолає шлях від Гаваїв до західного узбережжя США, а потім в зворотний шлях через Абу-Дабі.

Leave a Reply