Solar Impulse 2 знову готовий до польоту!

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Solar Impulse 2 знову готовий до польоту!

Solar Impulse 2 знову готовий до польоту!

Нагадаємо, що Solar Impulse 2 є вже другим літальним апаратом даного типу. Попередник, що носив відповідну назву Solar Impulse, був вперше представлений публіці 26 червня 2009 року на авіабазі Дюбендорф. Перший Solar Impulse відзначився перельотом через територію США.


Повертаючись до Solar Impulse 2 відзначимо, що він ввібрав в себе все найкраще з конструкції свого попередника, що побив чимало рекордів і вже встиг стати легендарним.

Solar Impulse 2 має розмах крил в 72 метрам, а вага – 2,3 тонни. На крилах літака вмістилося близько 17 000 сонячних панелей, що забезпечують достатній виробіток електричної енергії. Енергії, до речі, буде потрібно багато, – літак Solar Impulse нової версії здатний розвивати швидкість в 140 кілометрів на годину, що на 50 кілометрів більше, ніж у його попередника.

Новий літак ставив перед собою і нові, куди більш амбітні цілі – навколосвітню подорож, в яку Solar Impulse 2 відправився навесні минулого року.

Таким чином, Solar Impulse 2 відправився на зустріч нових рекордів і пригод з Абу-Дабі (ОАЕ) 9 березня 2015 року.

Слід зазначити, що частину рекордів літак все-таки поставив, проте, в результаті перевірки у літака виявилося сильне ушкодження акумуляторних батарей, а також, проблеми з ізоляцією літального апарату.

Пошук та усунення несправностей зайняло час, але дозволило не тільки відремонтувати, але і, в деякій мірі, поліпшити конструкцію літального апарату. Після лагодження Solar Impulse 2 вже пройшов випробувальний політ тривалістю в 90 хвилин, що проходив над поверхнею Тихого океану і досягав висот в 2 438 метрів (8 тис. футів). Відзначається, що випробування пройшли успішно і продемонстрували повну готовність літального апарату на сонячних батареях до початку нового кругосвітньої подорожі.

Якщо, в короткостроковій перспективі, не виявиться нових перешкод по технічній частині, Solar Impulse 2 відновить свою подорож в кінці квітня цього року. Спершу літак подолає шлях від Гаваїв до західного узбережжя США, а потім в зворотний шлях через Абу-Дабі.

Автор | 2016-03-03T01:02:35+00:00 Березень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.