Вчені змусили одяг перетворювати сонячну енергію в тепло

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Курточка з "підігрівом"

Виготовлений з полімерної плівки, матеріал вбирає сонячні промені протягом дня і зберігає тепло доти, коли це необхідно.

Новий матеріал, розроблений вченими з Массачусетського технологічного інституту, може бути використаний для автономного обігріву одягу, попередньо, «зарядившись» енергією сонця, пише Facepla.net з посиланням на News.mit.edu.

Виготовлений з полімерної плівки, матеріал вбирає сонячні промені протягом дня і зберігає тепло. Така технологія зручна в холодному кліматі, оскільки власник зможе «заряджати» свій одяг протягом дня, і використовувати накопичене тепло під час холодних вечорів.

Розроблений полімер «вбирає» енергію від сонця, і зберігає її в хімічному стані всередині прозорої плівки. Хімічний спосіб зберігання зберігає стабільність тепла, дозволяючи людині використовувати його на власний розсуд. У хімічному стані тепло може бути використано за допомогою невеликих каталізаторів, які завжди під рукою – світло, тепло або електрика.

Це означає, що куртка, зі збереженою певною кількістю тепла, може дуже швидко його «активувати» за допомогою спалахів світла. Дослідники стверджують, що при активації полімерний матеріал може нагріватися до 60 градусів за Фаренгейтом (15 ° С).

Дослідники говорять, що таку тканину легко виробляти в два етапи. Вони шукають можливість застосування свого матеріалу в таких продуктах, як одяг, віконне скло і промислові товари.

Leave a Reply