Вчені змусили одяг перетворювати сонячну енергію в тепло

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Вчені змусили одяг перетворювати сонячну енергію в тепло

Вчені змусили одяг перетворювати сонячну енергію в тепло

Виготовлений з полімерної плівки, матеріал вбирає сонячні промені протягом дня і зберігає тепло доти, коли це необхідно.

Новий матеріал, розроблений вченими з Массачусетського технологічного інституту, може бути використаний для автономного обігріву одягу, попередньо, «зарядившись» енергією сонця, пише Facepla.net з посиланням на News.mit.edu.

Виготовлений з полімерної плівки, матеріал вбирає сонячні промені протягом дня і зберігає тепло. Така технологія зручна в холодному кліматі, оскільки власник зможе «заряджати» свій одяг протягом дня, і використовувати накопичене тепло під час холодних вечорів.

Розроблений полімер «вбирає» енергію від сонця, і зберігає її в хімічному стані всередині прозорої плівки. Хімічний спосіб зберігання зберігає стабільність тепла, дозволяючи людині використовувати його на власний розсуд. У хімічному стані тепло може бути використано за допомогою невеликих каталізаторів, які завжди під рукою – світло, тепло або електрика.

Це означає, що куртка, зі збереженою певною кількістю тепла, може дуже швидко його «активувати» за допомогою спалахів світла. Дослідники стверджують, що при активації полімерний матеріал може нагріватися до 60 градусів за Фаренгейтом (15 ° С).

Дослідники говорять, що таку тканину легко виробляти в два етапи. Вони шукають можливість застосування свого матеріалу в таких продуктах, як одяг, віконне скло і промислові товари.

Автор | 2016-01-29T19:42:02+00:00 Січень 24th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.