Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Вчені змусили одяг перетворювати сонячну енергію в тепло

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Вчені змусили одяг перетворювати сонячну енергію в тепло

Вчені змусили одяг перетворювати сонячну енергію в тепло

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Виготовлений з полімерної плівки, матеріал вбирає сонячні промені протягом дня і зберігає тепло доти, коли це необхідно.

Новий матеріал, розроблений вченими з Массачусетського технологічного інституту, може бути використаний для автономного обігріву одягу, попередньо, «зарядившись» енергією сонця, пише Facepla.net з посиланням на News.mit.edu.

Виготовлений з полімерної плівки, матеріал вбирає сонячні промені протягом дня і зберігає тепло. Така технологія зручна в холодному кліматі, оскільки власник зможе «заряджати» свій одяг протягом дня, і використовувати накопичене тепло під час холодних вечорів.

Розроблений полімер «вбирає» енергію від сонця, і зберігає її в хімічному стані всередині прозорої плівки. Хімічний спосіб зберігання зберігає стабільність тепла, дозволяючи людині використовувати його на власний розсуд. У хімічному стані тепло може бути використано за допомогою невеликих каталізаторів, які завжди під рукою – світло, тепло або електрика.

Це означає, що куртка, зі збереженою певною кількістю тепла, може дуже швидко його «активувати» за допомогою спалахів світла. Дослідники стверджують, що при активації полімерний матеріал може нагріватися до 60 градусів за Фаренгейтом (15 ° С).

Дослідники говорять, що таку тканину легко виробляти в два етапи. Вони шукають можливість застосування свого матеріалу в таких продуктах, як одяг, віконне скло і промислові товари.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-01-29T19:42:02+00:00 Січень 24th, 2016|Новини|