Сніг та робота сонячних панелей взимку

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Продуктивність сонячних панелей взимку

Як сонячні панелі працюватимуть зимою? Сніг на сонячних панелях

Спогади про холодну, сніжну зиму минулого року можуть бентежити навіть для досвідчених господарів. Якщо ви плануєте встановлення сонячних панелей чи електростанції, ви будете здивовані, що сонячні батареї і сніг це не взаємовиключаючі речі. Навпаки, дані показують, що покупка сонячних батарей дозволяє знайти самі низькі ціни саме в протягом зимових місяців. Якщо розглядати сонячну електростанцію в якості інвестиції, вона генеруватиме прибуток протягом всього року, аналогічно як це роблять і інші інвестиції. Не дозволяйте зимовій погоді перешкодити вам здійснити вигідну інвестицію у власну сонячну електростанцію!

Яка продуктивність сонячних панелей взимку?

Вам не обов’язково проживати на березі Чорного моря, щоб досягти високих показників генерації сонячної електроенергії. Якщо ви сумніваєтесь у встановленні сонячних батарей для дому через сніжну погоду, пам’ятайте: навіть якщо ви живете в найпохмуріших регіонах, зима триває всього три місяці. І тому кількість днів з великою хмарністю або сильними снігопадами обмежена, і влітку ви “наздоженете” використані кіловати. І чим далі від екватора ви знаходитеся, тим довшим є ваш світловий день. Тому, якщо ви взимку згенеруєте менше електроенергії, тоді повністю компенсуєте втрати зимових місяців величезною кількістю сонячного світла в літню пору!

В сніжну погоду проблем із сонячними панелями, як правило, не виникає. Тим не менш, є кілька речей, які ви повинні знати про наслідки зимової погоди, якщо ви збираєтесь встановлювати сонячну електростанцію для дому:

  1. Всі сонячні панелі здатні витримати навантаження від снігу. І сніг, як правило, не може бути досить важким, щоб пошкодити панель чи викликати будь-які структурні зміни. Всі сонячні панелі проходять випробування на навантаження для оцінки довговічності і якості.
  2. Якщо сніг покриває сонячні панелі, вони не можуть виробляти енергію – але їх досить легко очистити. Сонячні батареї потребують сонячного світла для виробництва електроенергії, тому якщо ваші сонячні панелі покриті снігом, вони не будуть генерувати електрику. Більшість панелей нахилена під кутом, так що сніг буде зісковзувати під власною вагою, але це може зайняти деякий незначний проміжок часу. Ви можете взяти контроль над цією ситуацією, скориставшись щіткою, мітлою або будь-яким іншим “очищувачем”, який не пошкодить панелі.
  3. Холодна сонячна погода насправді є кращою для роботи сонячних панелей. Зимові місяці насправді є кращими для виробництва сонячної енергії, якщо тільки ваші панелі не покриті снігом. Як і більшість електроніки, сонячні панелі функціонують більш ефективно в холодних умовах (взимку), ніж в гарячих (влітку). Це означає , що ваші панелі будуть виробляти більше енергії за зимову сонячну годину, ніж за літню.

Популярність фотовольтаїчних панелей в північних регіонах

Розглянемо Німеччину, рівень сонячної інсоляції якої є порівнянним із сонячною інсоляцією на Алясці. Вже більше десяти років, ця північна європейська країна є світовим лідером по встановленню сонячних панелей. Сонячна енергетика Німеччини вносить значний вклад в її національний енергетичний баланс. Хоча інші країни, в тому числі США і Китай, вже наздоганяють Німеччину. Успіх Німеччини є яскравим прикладом того , як зимова сонячна погода може працювати в країнах по всій земній кулі.

Підсумки

Тепер ви знаєте, що ваші сонячні батареї можуть виробляти електроенергію в зимовий період і роблять це навіть краще аніж влітку. Зима найкращий час, щоб купити сонячну електростанцію!

Перегляньте комерційні пропозиції на обладнання для сонячних електростанцій під зелений тариф потужністю від 5 кВт до 30 кВт. Або залиште заявку через форму зворотнього зв’язку, за телефоном +38(096)696-35-15 або на info@smarteco.biz.ua

Ми неодмінно підберемо індивідуальний пакет обладнання саме для Вашого дому!