Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Сільська громада на Львівщині збудувала сонячну електростанцію для освітлення вулиць

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сільська громада на Львівщині збудувала сонячну електростанцію для освітлення вулиць

Сільська громада на Львівщині збудувала сонячну електростанцію для освітлення вулиць

У селі Варяж (Львівська область) побудували сонячну електростанцію для освітлення вулиць.

Зовнішне освітлення населеного пункту перевели на альтернативне джерело енергії в рамках спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, передає Голос з-над Бугу.

Так, 20 сонячних модулів, встановлені біля колишньої бібліотеки, генерують електроенергію для освітлення центральної вулиці – від в’їзду в село з обох боків Сокаля і Белза до прикордонної застави – 3,5 км. Загальна вартість проекту становить 680 тис. гривень.

Як зазначає ініціатор написання «сонячного» проекту, колишній сільський голова Юрій Городько, фотоелектричні панелі збирають сонячну енергію, яку п’ятикіловатний інвертор перобляє на електричну і дозволяє накопичувати для вуличних світильників.

«До міні-СЕС підєднані 43 плафони – 29 придбали за проектом, 14 – на зекономлені кошти під час проведення тендеру. Крім того, додатково буде встановлено 9 плафонів по бічних комунальних дорогах, – розповідає ініціатор проекту. – При цьому надлишок «сонячної» електроенергії село може подавати у загальну мережу, забезпечуючи громадян і підприємців. За кожен «сонячний» кіловат обленерго платить за “зеленим тарифом” 3,85 гривень».

У Варяжі мають намір звернутися за відповідним дозволом у Сокальський РЕМ та виготовити технічну документацію.

За словами координатора проектів у Львівській області Ігоря Назара, спрямований на розвиток територіальної громади проект перебуває на особливому контролі.

«Сільська рада в такий спосіб може заробляти сама на себе і вироблену енергію віддавати у мережу, а по взаємозаліку “Львівобленерго” буде зараховувати витрати на освітлення дитячого садочка, сільської ради, Народного дому…, – пояснює фахівець. – Реалізація такого мініпроекту дозволяє громаді бути незалежною від коливання цін на електроенергію та витрачати зекономлені кошти на вирішення нагальних проблем».

Автор | 2016-07-10T18:58:29+00:00 Липень 10th, 2016|Новини|