Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Швейцарський стартап розробив пластикову накладку для сонячних панелей, яка подвоює їхню ефективність

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Швейцарський стартап розробив пластикову накладку для сонячних панелей, яка подвоює їхню ефективність

Швейцарський стартап розробив пластикову накладку для сонячних панелей, яка подвоює їхню ефективність

В той час, як сучасні сонячні панелі можуть похвалитися коефіцієнтом перетворення енергії близько 18-20%, швейцарський стартап Insolight, демонструє вдвічі більший показник – 36,4%. Цей рекордний результат підтверджений незалежним тестуванням, що провів німецький Інститут Фраунгофера.

Insolight домігся такого успіху завдяки використанню дуже тонкої структури, що направляє промені світла на невеликі високоефективні сонячні елементи. Ці «суперелементи» мають коефіцієнт перетворення 42% і складаються з багатьох шарів, що поглинають різні довжини хвиль. Вони дуже дорогі, тому досі застосовувалися в космічних апаратах.

Щоб знизити собівартість конструкції, інженери Insolight використовували сегменти «суперелементів» площею всього кілька квадратних міліметрів. Все падаюче на панель сонячне світло фокусується на цих ділянках за допомогою прозорої пластикової пластини з інтегрованим масивом міліметрових лінз. Пластина переміщується протягом дня всього на кілька міліметрів, орієнтуючись на датчик, що відслідковує положення сонця. Це дозволяє вловлювати 100% сонячних променів незалежно від кута падіння.

Свій прототип компанія розробила і виготовила в Лабораторії прикладних фотонних пристроїв Федеральної Політехнічної школи Лозанни (EPFL) за програмою Innogrants, призначеної для підтримки перспективних стартапів.

Схожі системи уже демонструвалися в декількох лабораторіях, але дане рішення, за словами розробників, відрізняє майже повна готовність до впровадження.

«Всі компоненти були спочатку спроектовані, так, щоб їх було легко випускати в масових масштабах», – заявив Метью Акерманн (Mathieu Ackermann), один з трьох випускників EPFL, що стали засновниками Insolight.

Тепер їм належить підтвердити економічний потенціал своєї концепції, створивши на її основі систему комерційного рівня.

Автор | 2016-10-20T00:59:28+00:00 Вересень 11th, 2016|Новини|