Швейцарський стартап розробив пластикову накладку для сонячних панелей, яка подвоює їхню ефективність

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Швейцарський стартап розробив пластикову накладку для сонячних панелей, яка подвоює їхню ефективність

Швейцарський стартап розробив пластикову накладку для сонячних панелей, яка подвоює їхню ефективність

В той час, як сучасні сонячні панелі можуть похвалитися коефіцієнтом перетворення енергії близько 18-20%, швейцарський стартап Insolight, демонструє вдвічі більший показник – 36,4%. Цей рекордний результат підтверджений незалежним тестуванням, що провів німецький Інститут Фраунгофера.

Insolight домігся такого успіху завдяки використанню дуже тонкої структури, що направляє промені світла на невеликі високоефективні сонячні елементи. Ці «суперелементи» мають коефіцієнт перетворення 42% і складаються з багатьох шарів, що поглинають різні довжини хвиль. Вони дуже дорогі, тому досі застосовувалися в космічних апаратах.

Щоб знизити собівартість конструкції, інженери Insolight використовували сегменти «суперелементів» площею всього кілька квадратних міліметрів. Все падаюче на панель сонячне світло фокусується на цих ділянках за допомогою прозорої пластикової пластини з інтегрованим масивом міліметрових лінз. Пластина переміщується протягом дня всього на кілька міліметрів, орієнтуючись на датчик, що відслідковує положення сонця. Це дозволяє вловлювати 100% сонячних променів незалежно від кута падіння.

Свій прототип компанія розробила і виготовила в Лабораторії прикладних фотонних пристроїв Федеральної Політехнічної школи Лозанни (EPFL) за програмою Innogrants, призначеної для підтримки перспективних стартапів.

Схожі системи уже демонструвалися в декількох лабораторіях, але дане рішення, за словами розробників, відрізняє майже повна готовність до впровадження.

«Всі компоненти були спочатку спроектовані, так, щоб їх було легко випускати в масових масштабах», – заявив Метью Акерманн (Mathieu Ackermann), один з трьох випускників EPFL, що стали засновниками Insolight.

Тепер їм належить підтвердити економічний потенціал своєї концепції, створивши на її основі систему комерційного рівня.

Автор | 2016-10-20T00:59:28+00:00 Вересень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.