Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Штат Нью-Йорк витратить $ 360 млн на зелену енергетику

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Штат Нью-Йорк витратить $ 360 млн на зелену енергетику

Штат Нью-Йорк витратить $ 360 млн на зелену енергетику

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо оголосив, що направить $ 360 мільйонів на фінансування 11 великомасштабних проектів по використанню джерел відновлюваної енергії.

Губернатор Куомо збирається до 2030 року побудувати в декількох милях від узбережжя штату вітряні турбіни потужністю 2,4 ГВт . Першим проектом стане Саут-Форк, енергії якого вистачить на 50 000 будинків цього півострова. Однак, Куомо цим не обмежився. Ще $ 360 мільйонів він має намір направити на розвиток 11 енергетичних проектів штату, в тому числі на дві вітряні станції, одну сонячну ферму, сім гідростанцій і на програму розробки сонячних елементів.

Ці $360 мільйонів інвестицій стануть частиною загальної суми в $1 мільярд , який влада штату спільно з приватним сектором вкладають в проекти нової енергетики. Передбачається, що їх реалізація дозволить живити чистою енергією понад 110 тисяч будинків і скоротити емісію вуглецю більш ніж на 420 000 тон – стільки ж за рік викидають в атмосферу 88 000 автомобілів. Найбільші з цих 11 проектів: сонячна станція Hecate Energy Green County (50 МВт), а також вітряні станції Number Three Wind Farm (105,8 МВт) і Eight Point Wind Energy Center (101,2 МВт).

«Великомасштабні поновлювані джерела енергії – критично важливий компонент досягнення поставлених перед губернатором Куомо і перед усіма Сполученими Штатами цілей – 50% відновлюваної енергії до 2030 року і скорочення емісії парникових газів на 40% до того ж терміну, – говорить Джон Родес, президент NYSERDA , управління з енергетики штату Нью-Йорк. – Ці проекти будуть розвивати поновлювані джерела, агресивно скорочувати шкідливі викиди і зроблять енергію більш доступною для нью-йоркців».

Автор | 2017-02-04T21:17:14+00:00 Січень 26th, 2017|Новини|