Штат Нью-Йорк витратить $ 360 млн на зелену енергетику

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Штат Нью-Йорк витратить $ 360 млн на зелену енергетику

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо оголосив, що направить $ 360 мільйонів на фінансування 11 великомасштабних проектів по використанню джерел відновлюваної енергії.

Губернатор Куомо збирається до 2030 року побудувати в декількох милях від узбережжя штату вітряні турбіни потужністю 2,4 ГВт . Першим проектом стане Саут-Форк, енергії якого вистачить на 50 000 будинків цього півострова. Однак, Куомо цим не обмежився. Ще $ 360 мільйонів він має намір направити на розвиток 11 енергетичних проектів штату, в тому числі на дві вітряні станції, одну сонячну ферму, сім гідростанцій і на програму розробки сонячних елементів.

Ці $360 мільйонів інвестицій стануть частиною загальної суми в $1 мільярд , який влада штату спільно з приватним сектором вкладають в проекти нової енергетики. Передбачається, що їх реалізація дозволить живити чистою енергією понад 110 тисяч будинків і скоротити емісію вуглецю більш ніж на 420 000 тон – стільки ж за рік викидають в атмосферу 88 000 автомобілів. Найбільші з цих 11 проектів: сонячна станція Hecate Energy Green County (50 МВт), а також вітряні станції Number Three Wind Farm (105,8 МВт) і Eight Point Wind Energy Center (101,2 МВт).

«Великомасштабні поновлювані джерела енергії – критично важливий компонент досягнення поставлених перед губернатором Куомо і перед усіма Сполученими Штатами цілей – 50% відновлюваної енергії до 2030 року і скорочення емісії парникових газів на 40% до того ж терміну, – говорить Джон Родес, президент NYSERDA , управління з енергетики штату Нью-Йорк. – Ці проекти будуть розвивати поновлювані джерела, агресивно скорочувати шкідливі викиди і зроблять енергію більш доступною для нью-йоркців».

Leave a Reply