Штат Нью-Йорк витратить $ 360 млн на зелену енергетику

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Штат Нью-Йорк витратить $ 360 млн на зелену енергетику

Штат Нью-Йорк витратить $ 360 млн на зелену енергетику

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо оголосив, що направить $ 360 мільйонів на фінансування 11 великомасштабних проектів по використанню джерел відновлюваної енергії.

Губернатор Куомо збирається до 2030 року побудувати в декількох милях від узбережжя штату вітряні турбіни потужністю 2,4 ГВт . Першим проектом стане Саут-Форк, енергії якого вистачить на 50 000 будинків цього півострова. Однак, Куомо цим не обмежився. Ще $ 360 мільйонів він має намір направити на розвиток 11 енергетичних проектів штату, в тому числі на дві вітряні станції, одну сонячну ферму, сім гідростанцій і на програму розробки сонячних елементів.

Ці $360 мільйонів інвестицій стануть частиною загальної суми в $1 мільярд , який влада штату спільно з приватним сектором вкладають в проекти нової енергетики. Передбачається, що їх реалізація дозволить живити чистою енергією понад 110 тисяч будинків і скоротити емісію вуглецю більш ніж на 420 000 тон – стільки ж за рік викидають в атмосферу 88 000 автомобілів. Найбільші з цих 11 проектів: сонячна станція Hecate Energy Green County (50 МВт), а також вітряні станції Number Three Wind Farm (105,8 МВт) і Eight Point Wind Energy Center (101,2 МВт).

«Великомасштабні поновлювані джерела енергії – критично важливий компонент досягнення поставлених перед губернатором Куомо і перед усіма Сполученими Штатами цілей – 50% відновлюваної енергії до 2030 року і скорочення емісії парникових газів на 40% до того ж терміну, – говорить Джон Родес, президент NYSERDA , управління з енергетики штату Нью-Йорк. – Ці проекти будуть розвивати поновлювані джерела, агресивно скорочувати шкідливі викиди і зроблять енергію більш доступною для нью-йоркців».

Автор | 2017-02-04T21:17:14+00:00 Січень 26th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.