Шотландія добу живилася лише енергією вітру

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Шотландія добу живилася лише енергією вітру

Шотландія добу живилася лише енергією вітру

Минулої неділі, 7 серпня, Шотландія вперше в історії змогла повністю забезпечити свої енергетичні потреби тільки за рахунок вітряної енергії.

За одну добу вітер забезпечив 106% потреб в електроенергії всієї країни, пише Science Аlert.

Екологічна група WWF Шотландії підтвердила, що 7 серпня 2016 року, вітрові турбіни в Шотландії виробили 39,545 мегават-годин (МВт-год) електроенергії в національній мережі, в той час як країні необхідно тільки 37202 МВт-год.

«Хоча не виключено, що подібний рекорд був і в минулому, однак для нас це вперше, оскільки ми почали моніторинг даних в 2015 році, і маємо всю необхідну інформацію, щоб підтвердити це», – сказав директор WWF Шотландії. – Тим не менш, на шляху до повністю відновлюваного майбутнього, це, безумовно, знаменує собою важливий етап».

Відзначається, що рекорд був досягнутий завдяки вітряній погоді (пориви вітру сягали 185 км/ч). В деяких частинах країни закривали мости і скасовували рейси потягів і поромів.

Крім того, це був вихідний день, коли споживання електроенергії промисловими споживачами і офісами було знижено. Але той факт, що країна змогла досягнути такого рекорду, свідчить, що відновлювані джерела енергії є більш життєздатними, ніж будь-коли в якості заміни викопного палива.

Незважаючи на найбільші запаси нафти в Європейському Союзі – що становить майже 60 відсотків від загального обсягу запасів ЄС – Шотландія орієнтується на перехід до ВДЕ протягом останніх кількох років.

Ще в квітні Шотландія оголосила, що в 2015 році з відновлюваних джерел було вироблено 57,7% від споживання електроенергії, що наближує країну до 100% вироблення електроенергії з ВДЕ до 2030 року. Шотландія також планує будівництво найбільшого в світі плавучого вітропарку біля берегів Петерхед – міста в східній точці на материковій частині Шотландії.

«Значні енергетичні ресурси Шотландії відіграють життєво важливу роль в забезпеченні безпеки поставок електроенергії по всій Великобританії. Шотландський уряд прагне підтримувати використання берегового вітру, який є одним з найбільш економічно ефективних енергетичних технологій з низьким рівнем викидів вуглецю», – сказав урядовий прес-секретар.

Автор | 2016-08-12T23:31:23+00:00 Серпень 12th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.