Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Шотландія добу живилася лише енергією вітру

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Шотландія добу живилася лише енергією вітру

Шотландія добу живилася лише енергією вітру

Минулої неділі, 7 серпня, Шотландія вперше в історії змогла повністю забезпечити свої енергетичні потреби тільки за рахунок вітряної енергії.

За одну добу вітер забезпечив 106% потреб в електроенергії всієї країни, пише Science Аlert.

Екологічна група WWF Шотландії підтвердила, що 7 серпня 2016 року, вітрові турбіни в Шотландії виробили 39,545 мегават-годин (МВт-год) електроенергії в національній мережі, в той час як країні необхідно тільки 37202 МВт-год.

«Хоча не виключено, що подібний рекорд був і в минулому, однак для нас це вперше, оскільки ми почали моніторинг даних в 2015 році, і маємо всю необхідну інформацію, щоб підтвердити це», – сказав директор WWF Шотландії. – Тим не менш, на шляху до повністю відновлюваного майбутнього, це, безумовно, знаменує собою важливий етап».

Відзначається, що рекорд був досягнутий завдяки вітряній погоді (пориви вітру сягали 185 км/ч). В деяких частинах країни закривали мости і скасовували рейси потягів і поромів.

Крім того, це був вихідний день, коли споживання електроенергії промисловими споживачами і офісами було знижено. Але той факт, що країна змогла досягнути такого рекорду, свідчить, що відновлювані джерела енергії є більш життєздатними, ніж будь-коли в якості заміни викопного палива.

Незважаючи на найбільші запаси нафти в Європейському Союзі – що становить майже 60 відсотків від загального обсягу запасів ЄС – Шотландія орієнтується на перехід до ВДЕ протягом останніх кількох років.

Ще в квітні Шотландія оголосила, що в 2015 році з відновлюваних джерел було вироблено 57,7% від споживання електроенергії, що наближує країну до 100% вироблення електроенергії з ВДЕ до 2030 року. Шотландія також планує будівництво найбільшого в світі плавучого вітропарку біля берегів Петерхед – міста в східній точці на материковій частині Шотландії.

«Значні енергетичні ресурси Шотландії відіграють життєво важливу роль в забезпеченні безпеки поставок електроенергії по всій Великобританії. Шотландський уряд прагне підтримувати використання берегового вітру, який є одним з найбільш економічно ефективних енергетичних технологій з низьким рівнем викидів вуглецю», – сказав урядовий прес-секретар.

Автор | 2016-08-12T23:31:23+00:00 Серпень 12th, 2016|Новини|