Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Школу і садочок на Івано-Франківщині живитимуть електроенергією 29 сонячних модулів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Школу і садочок на Івано-Франківщині живитимуть електроенергією 29 сонячних модулів

Школу і садочок на Івано-Франківщині живитимуть електроенергією 29 сонячних модулів

У селі Спас Коломийського району Івано-Франківської області днями встановили 29 сонячних модулів, які живитимуть школу і дитсадок. Відтепер сільський навчально-виховний комплекс значно менше платитиме за світло, передає Телерадіокомпанія НТК.

Сонячну електростанцію встановили на подвір’ї школи. Ціна проекту – понад 400 тисяч гривень. Така сума не під силу сільському бюджету, тому сонячні батареї встановили за допомогою співпраці місцевої громади з ЄС – Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

«Школа збудована за новітніми технологіями, тому потребує багато електроенергії. Якраз за рахунок встановлення сонячних панелей ми й компенсуємо великі витрати. З іншого боку, школа, діти – це наше майбутнє. І ми маємо вчити їх економити природні ресурси», – каже сільська голова Олександра Гоянюк.

Село Спас стало прикладом впровадження енергоефективних проектів з використанням ВДЕ для сусідніх районів. 20 вересня на базі Спаського НВК відбувся тренінг щодо впровадження мікропроектів з використанням відновлювальних джерел енергії.

Автор | 2016-09-29T21:17:47+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|