Школу і садочок на Івано-Франківщині живитимуть електроенергією 29 сонячних модулів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Школу і садочок на Івано-Франківщині живитимуть електроенергією 29 сонячних модулів

Школу і садочок на Івано-Франківщині живитимуть електроенергією 29 сонячних модулів

У селі Спас Коломийського району Івано-Франківської області днями встановили 29 сонячних модулів, які живитимуть школу і дитсадок. Відтепер сільський навчально-виховний комплекс значно менше платитиме за світло, передає Телерадіокомпанія НТК.

Сонячну електростанцію встановили на подвір’ї школи. Ціна проекту – понад 400 тисяч гривень. Така сума не під силу сільському бюджету, тому сонячні батареї встановили за допомогою співпраці місцевої громади з ЄС – Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

«Школа збудована за новітніми технологіями, тому потребує багато електроенергії. Якраз за рахунок встановлення сонячних панелей ми й компенсуємо великі витрати. З іншого боку, школа, діти – це наше майбутнє. І ми маємо вчити їх економити природні ресурси», – каже сільська голова Олександра Гоянюк.

Село Спас стало прикладом впровадження енергоефективних проектів з використанням ВДЕ для сусідніх районів. 20 вересня на базі Спаського НВК відбувся тренінг щодо впровадження мікропроектів з використанням відновлювальних джерел енергії.

Автор | 2016-09-29T21:17:47+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.