Ще один штат в США заявив про посилену розвитку ВДЕ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Бум сонячної енергетики в США

Штат Нью-Йорк прийняв план переходу на 50% енергоспоживання з поновлюваних джерел енергії до 2030 року. Нова енергетична політика штату Нью-Йорк була прийнята в понеділок 01 серпня.

Схвалення регулятором плану по досягненню 50% -вої частки в енергобалансі поставило штат в один ряд з Каліфорнією, Гаваями і Вермонт, які також прийняли подібні амбітні цілі. Зараз штат Нью-Йорк за рахунок альтернативної енергетики виробляє близько 25% всієї своєї енергії.

«Цей стандарт чистої енергії демонструє, що ми можемо генерувати достатню кількість енергії для підтримки сучасної економіки, в той же час, борючись зі змінами клімату», – зазначив ініціатор програми «50% до 30-го року», губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо. «Поза всяким сумнівом, що кліматична загроза зростає з кожним днем, і я закликаю всі інші штати приєднатися до боротьби за наше майбутнє».

Так, Каліфорнія прийняла план по досягненню 50% ВДЕ до 2030 року, Вермонт має намір досягти 55% до наступного року, а Гаваї зобов’язалися досягти 100% «зеленої» генерації до 2045 року. Решта штатів встановили набагато скромніші цілі.

Багато організацій, що виступають за охорону навколишнього середовища, підтримали рішення штату Нью-Йорк, тоді як інші виступили проти, як вони заявили, зайвих і дорогих інвестицій в атомну енергію, передбачених в плані. У перші два роки, субсидія, за оцінками, досягне 965 млн дол., – сума, яка за 12 років може вирости до 7,6 млрд дол.

Гроші підуть на модернізацію атомних енергоблоків в штаті, щоб продовжити їх термін експлуатації, в той час як штат нарощуватиме використання сонячної, вітрової та іншої відновлюваної енергії.

«У широкій перспективі, це величезний крок вперед», – заявила глава Об’єднання за чисту енергію Нью-Йорка, Енн Рейнолдс, – «Ми дотримуємося нейтральної позиції з приводу атомної енергії… Ми лише сподіваємося, що це тимчасовий міст для переходу на ВДЕ, і ми знаємо, що реалізація всіх запланованих проектів альтернативної енергетики потребує часу».

Leave a Reply