Ще один штат в США заявив про посилену розвитку ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Ще один штат в США заявив про посилену розвитку ВДЕ

Ще один штат в США заявив про посилену розвитку ВДЕ

Штат Нью-Йорк прийняв план переходу на 50% енергоспоживання з поновлюваних джерел енергії до 2030 року. Нова енергетична політика штату Нью-Йорк була прийнята в понеділок 01 серпня.

Схвалення регулятором плану по досягненню 50% -вої частки в енергобалансі поставило штат в один ряд з Каліфорнією, Гаваями і Вермонт, які також прийняли подібні амбітні цілі. Зараз штат Нью-Йорк за рахунок альтернативної енергетики виробляє близько 25% всієї своєї енергії.

«Цей стандарт чистої енергії демонструє, що ми можемо генерувати достатню кількість енергії для підтримки сучасної економіки, в той же час, борючись зі змінами клімату», – зазначив ініціатор програми «50% до 30-го року», губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо. «Поза всяким сумнівом, що кліматична загроза зростає з кожним днем, і я закликаю всі інші штати приєднатися до боротьби за наше майбутнє».

Так, Каліфорнія прийняла план по досягненню 50% ВДЕ до 2030 року, Вермонт має намір досягти 55% до наступного року, а Гаваї зобов’язалися досягти 100% «зеленої» генерації до 2045 року. Решта штатів встановили набагато скромніші цілі.

Багато організацій, що виступають за охорону навколишнього середовища, підтримали рішення штату Нью-Йорк, тоді як інші виступили проти, як вони заявили, зайвих і дорогих інвестицій в атомну енергію, передбачених в плані. У перші два роки, субсидія, за оцінками, досягне 965 млн дол., – сума, яка за 12 років може вирости до 7,6 млрд дол.

Гроші підуть на модернізацію атомних енергоблоків в штаті, щоб продовжити їх термін експлуатації, в той час як штат нарощуватиме використання сонячної, вітрової та іншої відновлюваної енергії.

«У широкій перспективі, це величезний крок вперед», – заявила глава Об’єднання за чисту енергію Нью-Йорка, Енн Рейнолдс, – «Ми дотримуємося нейтральної позиції з приводу атомної енергії… Ми лише сподіваємося, що це тимчасовий міст для переходу на ВДЕ, і ми знаємо, що реалізація всіх запланованих проектів альтернативної енергетики потребує часу».

Автор | 2016-08-08T00:33:47+00:00 Серпень 8th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.