Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Ще один штат в США заявив про посилену розвитку ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Ще один штат в США заявив про посилену розвитку ВДЕ

Ще один штат в США заявив про посилену розвитку ВДЕ

Штат Нью-Йорк прийняв план переходу на 50% енергоспоживання з поновлюваних джерел енергії до 2030 року. Нова енергетична політика штату Нью-Йорк була прийнята в понеділок 01 серпня.

Схвалення регулятором плану по досягненню 50% -вої частки в енергобалансі поставило штат в один ряд з Каліфорнією, Гаваями і Вермонт, які також прийняли подібні амбітні цілі. Зараз штат Нью-Йорк за рахунок альтернативної енергетики виробляє близько 25% всієї своєї енергії.

«Цей стандарт чистої енергії демонструє, що ми можемо генерувати достатню кількість енергії для підтримки сучасної економіки, в той же час, борючись зі змінами клімату», – зазначив ініціатор програми «50% до 30-го року», губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо. «Поза всяким сумнівом, що кліматична загроза зростає з кожним днем, і я закликаю всі інші штати приєднатися до боротьби за наше майбутнє».

Так, Каліфорнія прийняла план по досягненню 50% ВДЕ до 2030 року, Вермонт має намір досягти 55% до наступного року, а Гаваї зобов’язалися досягти 100% «зеленої» генерації до 2045 року. Решта штатів встановили набагато скромніші цілі.

Багато організацій, що виступають за охорону навколишнього середовища, підтримали рішення штату Нью-Йорк, тоді як інші виступили проти, як вони заявили, зайвих і дорогих інвестицій в атомну енергію, передбачених в плані. У перші два роки, субсидія, за оцінками, досягне 965 млн дол., – сума, яка за 12 років може вирости до 7,6 млрд дол.

Гроші підуть на модернізацію атомних енергоблоків в штаті, щоб продовжити їх термін експлуатації, в той час як штат нарощуватиме використання сонячної, вітрової та іншої відновлюваної енергії.

«У широкій перспективі, це величезний крок вперед», – заявила глава Об’єднання за чисту енергію Нью-Йорка, Енн Рейнолдс, – «Ми дотримуємося нейтральної позиції з приводу атомної енергії… Ми лише сподіваємося, що це тимчасовий міст для переходу на ВДЕ, і ми знаємо, що реалізація всіх запланованих проектів альтернативної енергетики потребує часу».

Автор | 2016-08-08T00:33:47+00:00 Серпень 8th, 2016|Новини|