33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 18:00

Лізинг сонячних електростанцій тепер в Україні!

Багато із тих, хто почав цікавитись встановленням сонячної електростанції перестали вивчати питання після того, як дізнались ціну на обладнання. Не у кожного пересічного виходить на здачу від хлібу купити одну-другу СЕС. Але для тих, хто знає, що таке лізинг заново загорається зелене світло. Адже відтепер держава купує Вам сонячну електростанцію!

Що таке лізинг?

Лізинг (англ. leasing — оренда, майновий найм) — це вид фінансових послуг, форма фінансової оренди для придбання основного обладнання сонячної електростанції фізичними і юридичними особами.

Полягає в наданні компанією у виключне користування на визначений термін користувачу майна. Лізинг — це довгострокова оренда обладнання, видача обладнання напрокат. Лізинг дозволяє орендатору отримувати у орендодавця за певну орендну плату в довгострокове користування широкий перелік основних засобів.

У чому відмінність лізингу від кредиту?

Лізинг, який ми пропонуємо, немає першого внеску, а щомісячні платежі відповідають сезонній генерації (зимою платіж буде менший аніж влітку). До того ж ми пропонуємо спрощену процедуру отримання лізингу порівняно з кредитами в українських банках.

Як це працює?

  1. Клієнт підписує договір на лізинг і отримує сонячну станцію.
  2. Обленерго купує електроенергію за зелений тарифом. Виплатами по зеленому тарифу клієнт оплачує лізинг.
  3. Через 4-5 років клієнт отримує електростанцію у власність і примножує власний дохід.

Якими мають бути мої перші кроки, якщо я хочу встановити сонячну електростанцію?

Замовте консультацію у нашого менеджера, який зорієнтує вас у всіх етапах, тонкощах та розшифрує усі незрозумілі слова.

Лізинг, на відміну від кредиту, не має першого внеску. Сума щомісячних виплат регулюється генерацією електроенергії. До того ж, ми пропонуємо спрощену процедуру отримання лізингу без довідок про доходи!

Для початку вам необхідно укласти угоду з лізинговою компанією, оплачуєте лише доставку, монтаж та отримуєте готову сонячну станцію.

Якщо у вас виникає необхідність у збільшенні потужності – це теж Ваша фінансова відповідальність.

Сонячна електростанція в лізинг

У процесі вашої щасливої і безтурботної експлуатації сонячної електроенергії, Обленерго виплачує вам кошти згідно з «зеленим тарифом». Цю суму Ви повертаєте, як лізингові платежі. Як результат, кровно зароблених власних коштів Ви не витрачаєте ані копійки. Виходить, що сонячну станцію вам купує держава.

За нашими підрахунками, вже за п‘ять років усі лізингові платежі будуть закриті і сонячна електростанції переходить у вашу власність. Крім цього, уже з першого дня установки ви увесь час заощаджували на кіловатах, отримуючи безкоштовно електроенергію! Згодом, коли СЕС стає вашою, ви отримуєте щорічний дохід у 5 тисяч доларів. Якщо виплатити лізинг вийде раніше – в плюс ви вийдете теж набагато швидше.

Скільки це коштує?

Монтаж та доставка обійдеться новоспеченому власнику сонячних привілеїв близько 2000 доларів – це вартість доставки обладнання та його монтаж. Також в цю вартість уже входять усі бюрократичні турботи, які ми беремо на себе. Ми попіклуємось про збільшення потужності, підключення лічильника оформимо договір купівлі-продажу.

У Київській області, наприклад, монтаж сонячної електростанції «під ключ» коштує біля 2400$, проте ми пропонуємо свою послуги на співпрацю у всіх областях України. Вартість залежить від  регіону, але ціновий діапазон вам уже приблизно відомий. Якщо ви усе ж педант і прагнете знати конкретну суму – залиште нам заявку і ми залюбки проведемо вам індивідуальну калькуляцію та консультацію.

Наш менеджер з задоволенням зорієнтує вас у всіх тонкощах оформлення обладнання у лізинг, врахує особливості установки для конкретно вашого випадку, відповість на питання та надішле вам комерційну пропозицію. Зверніть увагу, що зелений тариф можливо підключити тільки для приватного будинку введеного в експлуатацію. Садове товариство, кооперативна власність або у випадку, якщо у вас не заключений прямий договір з Обленерго, зелений тариф – не ваша історія.

Вирішення питання потужності в Обленерго зазвичай відбувається через оформлення заяви на збільшення потужності домашньої енергомережі до 30 кВт. Наш менеджер надішле вам перелік необхідних документів, а згодом (у термін від 2 тижнів до 2 місяців) відбувається підключення.

Сонячна електростанція 60 кВт під зелений тариф 2 черга

Для того аби сонячні панелі були максимально ефективними, наш інженер виїде до вас на об‘єкт та підготує технічний проект. Проект – це важливий етап в установці СЕС, адже некоректно підібраний кут нахилу або невідповідні кабелі знижують енергоефективність ваших сонячних панелей на 20-30%. Ми наполегливо рекомендуємо співпрацю з інженером і не рекомендуємо встановлювати сонячну станцію самостійно.

Після цього сміливо можна зібрати  пакет документів, перелік яких теж добре знає наш менеджер і заключити договір на лізинг. Лізинговий договір – це класичний документ, який підписується власником будинку з лізинговою компанією.

Після рутинної паперової роботи вас чекає довгоочікуване встановлення та підключення електростанції. Наша монтажна бригада чекатиме від вас зеленого світла, щоб одразу ж вирушити на об‘єкт та якомога швидше приєднати вас до клубу споживачів екологічного енергозабезпечення.

Тепер, коли сонячні панелі красиво виблискують над вашим дахом, вам лишається тільки оформити договір купівлі-продажу електроенергії в Обленерго та відкрити рахунок для отримання виплат по зеленому тарифу.

Такі юридичні формальності вам допоможе вирішити наш менеджер.

Графік лізингових платежів розробляється індивідуально і залежить від сезонної генерації. Наприклад, взимку, коли Сонце не настільки щедре, як влітку, сума виплати буде меншою. Проте вартість завжди буде регулюватись об‘ємом згенерованої електроенергії.

Сервіс та обслуговування?

Окрім того, що ви майже безкоштовно отримуєте сонячну станцію і за п‘ять років починаєте отримувати дохід, очевидно ви цікавитесь чи доведеться вам витрачатись на обслуговування сонячних електропанелей?

Сонячні панелі та інвертор це повністю автоматизована система, проте два рази на рік вони вимагають технічного огляду, миття та очистки.

Обираючи потужність, врахуйте, щобільша потужність, то більший ваш прибуток. СЕС 20 кВт зазвичай достатньо для того, аби забезпечити електроенергією власні потреби та згенерувати додатковий дохід. Наприклад, станція 30 квт окупиться вам відчутно швидше і почне приносити дохід раніше.

Гарантія якісного сервісу

→ Юридична консультація при збільшенні потужності та підключенні Зеленого тарифу

→ Моніторинг ефективності роботи станції в зрунному програмному забезпеченні

→ Щорічна сервісна перевірка станції та повноцінне сервісне обслуговування за необхідністю

→ Гарантія на обладнання від виробника

Залиште заявку на консультацію, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.