33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 18:00

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Попередній аналіз та проектування СЕС

Аналіз та проектування

Попередній аналіз – важлива складова процесу будівництва сонячних електростанцій, яка дає розуміння в яких початкових умовах знаходиться даний проект та доцільність будівництва СЕС в цілому.

Поставка обладнання та монтаж

Обладання та монтаж

Професіоналізм означає якісне виконання роботи та відповідальне ставлення до результатів. Наші інженери мають відповідні сертифікати заводів-виробників, які засвідчують їх високий кваліфікаційний рівень!

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування СЕС кваліфікованим персоналом допоможе підтримувати обладнання в справному стані. Ми пропонуємо нашим клієнтам пакетні рішення сервісного обслуговування сонячної електростанції.

SmartEco ― надійний партнер та серйозний гравець на ринку будівництва сонячних електростанцій.

Ми були першими і залишаємось найкращими!

Ми з перших днів знаходимося на ринку будівництва сонячних електростанцій. Наш досвід, велика кількість успішно реалізованих проектів та задоволених клієнтів є запорукою та гарантією результату. Команда SmartEco пройшла спеціальну кваліфікаційну підготовку на заводах найкращих європейських виробників обладнання, що підтверджують нашу кваліфікацію відповідними сертифікатами.

SmartEco співпрацює з надійними партнерами:

  • SmartEco – офіційний сервісний партнер австрійської компанії Fronius. Ми забезпечуємо професійне кваліфіковане сервісне обслуговування інверторів Fronius в Рівненському та сусідніх регіонах.
  • SmartEco отримали сертифікат польського заводу виробника сонячних панелей BrukBet, який засвідчує нашу професійність у монтажі їхнього обладнання.
  • SmartEco отримали сертифікат словенського заводу виробника сонячних панелей Bisol, що також підтверджує нашу майстерність та високу кваліфікацію.
  • SmartEco – сертифікований партнер австрійського заводу Energetica, який виробляє сонячні панелі найвищої якості.
  • Ми плідно співпрацюємо з українськими постачальниками обладнання. Компанія Атмосфера – наш давній і надійний партнер, який забезпечує поставки та сервісне обслуговування обладнання китайського виробництва.
  • SmartEco – акредитований партнер Ощадбанку та УкрГазБанку.

Обирайте професіоналів!

Залиште заявку на консультацію, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.