fbpx
33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11, оф.303
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 18:00

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Будівництво СЕС

Зелений тариф стимулював зростання кількості приватних сонячних електростанцій. А 2018-2019 стали вибуховим в галузі відновлюваної енергетики. Якщо у 2014 році в Україні було лише 20 сонячних електростанцій на дахах приватних будинків, то сьогодні їх налічується понад 10 тисяч. З них майже 4,5 тисячі з’явилися у 2018 році та понад 1,5 тис. з початку 2019 року.  Як показує статистика, попит на СЕС приватних домогосподарств не просто існує, він зростає шаленими темпами.

Послуги компанії SmartEco:

Обирайте професіоналів!

Закони ринку гарантують зростання пропозиції при умові такого великого попиту. Сьогодні знайти компанію, яка готова встановити сонячні панелі на даху вашого будинку можна за лічені секунди. Робити бізнес від продажу та монтажу обладнання під “зелений тариф” кинулися всі. Вчорашні юристи, продавці та студенти активно пропонують свої послуги. Споживачу складно оцінити рівень кваліфікації підрядника, та й не заведено в нашій країні ретельно перевіряти контрагента.

Спорудження об’єктів електроенергетики ― це відповідальна галузь, що потребує професійного підходу. Помилки можуть коштувати дорого: загроза працездатності станції, небезпека виникнення пожежі, та навіть загроза життю і здоров’ю людей.

Непрофесійний підхід до будівництва сонячних електростанцій має цілий ряд негативних наслідків:

 • недогенерація електроенергії в наслідок непрофесійного проектування та монтажу;
 • недоотримання прибутку по зеленому тарифу;
 • неякісне обладнання, відсутність сервісного обслуговування;
 • небезпечні випадки пошкодження ізоляції під час монтажних робіт;
 • неякісний кабель при прокладанні кабельних трас;
 • невідповідність технічних рішень ПУЕ та іншим вимогам;
 • використання непрофесійного інструменту, що призводить до зниження якості виконання робіт та невідповідності умов монтажу вимогам компаній-виробників.

Сонячні електростанції ― це серйозні інвестиції та багатоетапний проект. Та, будьмо відвертими, недешеве задоволення. То чи варто заощаджувати до 10% на професійності та надійності підрядника, якому ви доручаєте таку серйозну справу. Помилки “самоучок в енергетиці” обійдуться вам набагато дорожче.

Компанія SmartEco ― на ринку з 2014 року!

Ми з перших днів знаходимося на ринку будівництва сонячних електростанцій. Наш досвід та велика кількість успішно реалізованих проектів є запорукою та гарантією результату. Команда SmartEco пройшла спеціальну кваліфікаційну підготовку на заводах найкращих європейських виробників обладнання, що підтверджують нашу кваліфікацію відповідними сертифікатами.

SmartEco співпрацює з надійними партнерами:

 • SmartEco – офіційний сервісний партнер австрійської компанії Fronius. Ми забезпечуємо професійне кваліфіковане сервісне обслуговування інверторів Fronius в Рівненському та сусідніх регіонах.
 • SmartEco отримали сертифікат польського заводу виробника сонячних панелей BrukBet, який засвідчує нашу професійність у монтажі їхнього обладнання.
 • SmartEco отримали сертифікат словенського заводу виробника сонячних панелей Bisol, що також підтверджує нашу майстерність та високу кваліфікацію.
 • SmartEco – сертифікований партнер австрійського заводу Energetica, який виробляє сонячні панелі найвищої якості.
 • Ми плідно співпрацюємо з українськими постачальниками обладнання. Компанія Атмосфера – наш давній і надійний партнер, який забезпечує поставки та сервісне обслуговування обладнання китайського виробництва.
 • SmartEco – акредитований партнер Ощадбанку. Плануєте збудвати станцію в кредит? Звертайтесь!

З компанією SmartEco Ви впевнені у якості обладнання для вашої сонячної електростанції.

SmartEco ― надійний партнет та серйозний гравець на ринку будівництва сонячних електростанцій. Ми були першими, і залишаємось найкращими!

Залиште заявку на консультацію, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.