33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 16:00

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Попередній аналіз та проектування СЕС

Аналіз та проектування

Попередній аналіз – важлива складова процесу будівництва сонячних електростанцій, яка дає розуміння в яких початкових умовах знаходиться даний проект та доцільність будівництва СЕС в цілому.

Поставка обладнання та монтаж

Обладання та монтаж

Професіоналізм означає якісне виконання роботи та відповідальне ставлення до результатів. Наші інженери мають відповідні сертифікати заводів-виробників, які засвідчують їх високий кваліфікаційний рівень!

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування СЕС кваліфікованим персоналом допоможе підтримувати обладнання в справному стані. Ми пропонуємо нашим клієнтам пакетні рішення сервісного обслуговування сонячної електростанції.

SmartEco ― надійний партнер та серйозний гравець на ринку будівництва сонячних електростанцій.

Ми були першими і залишаємось найкращими!

Ми з перших днів знаходимося на ринку будівництва сонячних електростанцій. Наш досвід, велика кількість успішно реалізованих проектів та задоволених клієнтів є запорукою та гарантією результату. Команда SmartEco пройшла спеціальну кваліфікаційну підготовку на заводах найкращих європейських виробників обладнання, що підтверджують нашу кваліфікацію відповідними сертифікатами.

SmartEco співпрацює з надійними партнерами:

  • SmartEco – офіційний сервісний партнер австрійської компанії Fronius. Ми забезпечуємо професійне кваліфіковане сервісне обслуговування інверторів Fronius в Рівненському та сусідніх регіонах.
  • SmartEco отримали сертифікат польського заводу виробника сонячних панелей BrukBet, який засвідчує нашу професійність у монтажі їхнього обладнання.
  • SmartEco отримали сертифікат словенського заводу виробника сонячних панелей Bisol, що також підтверджує нашу майстерність та високу кваліфікацію.
  • SmartEco – сертифікований партнер австрійського заводу Energetica, який виробляє сонячні панелі найвищої якості.
  • Ми плідно співпрацюємо з українськими постачальниками обладнання. Компанія Атмосфера – наш давній і надійний партнер, який забезпечує поставки та сервісне обслуговування обладнання китайського виробництва.
  • SmartEco – акредитований партнер Ощадбанку та УкрГазБанку.

Обирайте професіоналів!

Наші партнери:

SunPower

Сонячні панелі преміум класу SunPower

Американський бренд SunPower – це найсучасніші, найтехнологічніші, найефективніші сонячні панелі в світі. Повна гарантія 25 років на заводський брак та рівень генерації. Представництво в Україні. Компанія Tier-1 списку. Доказом надійності та технологічності є той факт, що дані сонячні панелі використовуються такими компаніями як NASA в своїх космічних апаратах та на заводах Tesla.

JA Solar

Сонячні панелі JASolar

Бренд JA Solar – виробник сонячних панелей Tier-1 класу. Сучасні, технологічні, високоякісні панелі. Один із провідних виробників сонячних панелей в Китаї та світі. Стандартна гарантія складає 12 років на відсутність заводського браку та 25 років на рівень деградації сонячних комірок. Преміальний сегмент обладнання.

ABiSolar

Сонячні панелі AbiSolar

Бренд ABiSolar – торгова марка сонячних панелей, що виготовляються в Китаї. Стандартна 10 річна гарантія відсутності заводського браку та 25 років гарантії на рівень деградації сонячних елементів. Чудовий представник середнього сегменту сонячних панелей з високою якістю збірки та помірною вартістю.

Huawei

Сонячні інвертори Huawei

Китайський бренд Huawei – виготовляє найтехнологічніші та найсучасніші інвертори для сонячних електростанцій. Бездоганна якість та надійність. 5 років стандартної гарантії на обладнання.

Fronius

Сонячні інвертори Fronius

Інвертори для сонячних станцій від Австрійського виробника Fronius – ультрасучасні, багатофункціональні та оснащені вбудованою системою інтернет-моніторингу. Мають багато додаткових опцій, як то зарядка електромобіля та нагрів води від надлишкової “сонячної” енергії. 7 років станадартної гарантії, за умови підключення інвертора до системи моніторингу.

Solis

Сонячні інвертори Solis

Solis – це китайські інвертори середнього класу. Досить пристойна якість за скромний бюджет. 5 річна гарантія на обладнання від представника в Україні.

Kripter

Системи кріплень сонячних панелей Kripter

Kripter – це українська компанія, що забзепечує рішення кріплення сонячних панелей на будь-яких поверхнях.

Залиште заявку на консультацію, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Адреса
33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
Режим роботи
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 16:00