Наші роботи

СмартЕко » Наші роботи
Наші роботи 2018-03-01T15:07:36+00:00

Деякі наші роботи

Проектування

Фахівці компанії SmartEco пропонують послуги проектування та монтаж сонячних електростанцій в м.Рівне та Рівненській області, а саме:

Варто пам’ятати, що саме проектування дозволяє уникнути непередбачених проблем, а в наслідок цього і витрат! Грамотне проектування забезпечує не тільки безпомилковість в установці устаткування, але і подальшу ефективну експлуатацію будь-якої системи.

Монтаж

Ефективна робота будь-якої енергозберігаючої системи завжди безпосередньо залежить від правильності і якості її монтажу! Це один з найбільш важливих етапів у реалізації будь-яких проектів. Компанія SmartEco має дуже багато переваг в цьому питанні!

Чому варто обрати саме нас

  • Перше – це професійна команда висококваліфікованих фахівців, які постійно вдосконалюють свої знання та вміння, закріплюючи їх на постійній практиці.
  • Друге – це оснащеність сучасними інструментами і всім супутнім обладнанням для проведення монтажних робіт, що не тільки істотно полегшує роботу, але і дозволяє впоратись з будь-яким поставленим завданням.
  • Третє – оперативність у виконанні монтажних робіт, що забезпечує злагодженість у роботі команди.
  • Четверте – відсутність територіальної прив’язаності. Монтажна група готова виїхати в будь-яке місце для проведення робіт, використовуючи при цьому транспорт компанії.
  • П’яте, і напевно, одна з найбільш важливих переваг – це гарантія на виконані монтажні роботи та подальше сервісне обслуговування. Фахівці компанії несуть повну відповідальність за якість надаваних послуг, що підкріплюється документально.

Компанія SmartEco пропонує своїм клієнтам послуги шеф-монтажу, який має на увазі під собою виконання монтажних робіт силами замовника, під керівництвом і управлінням інженера компанії. Шеф-монтаж в м. Рівне включає в себе виїзд фахівця на об’єкт, контроль при отриманні комплекту обладнання згідно Специфікації, організація монтажу, складання, правильне підключення, згідно інструкції, і контроль якості виконуваних робіт.

Сервісне обслуговування

Все обладнання, яке пропонує компанія SmartEco, має всі необхідні сертифікати якості та відповідності.

Крім того, за будь-яке, реалізоване нами обладнання ми несемо гарантійні зобов’язання перед нашими клієнтами.

Гарантія триває від 1 року до 5-ти років, і передбачає ремонт або заміну обладнання в найкоротші терміни, що забезпечує команда фахівців сервісного центру і наявність складу на території України.

У виборі обладнання для своїх клієнтів, ми віддаємо перевагу найбільш надійним, перевіреним виробникам, які не тільки несуть всі гарантійні зобов’язання за своє обладнання, а й завдяки ретельному контролю якості виробництва, домоглися прекрасних показників відмовостійкості!

Крім гарантії на обладнання, компанія SmartEco надає своїм клієнтам гарантію на монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, подальше сервісне обслуговування системи, для цього з клієнтом укладається додатковий договір про сервісне обслуговування.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 3,82 out of 5)
Loading...

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.