Середньостроковий прогноз від МЕА для зеленої енергетики

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Середньостроковий прогноз від МЕА для зеленої енергетики

Відновлювана енергетика – сонячна і вітряна – буде розвиватися більш активними темпами, ніж передбачалося раніше, заявили в Міжнародному енергетичному агентстві (МЕА).

На думку експертів агентства, що опублікували 25 жовтня середньостроковий прогноз про «зелену» енергетику, це пов’язано зі сприятливими політичними умовами, а також зниженням її вартості. До 2021 року в роботу будуть введені нові об’єкти, сумарною потужністю в 825 гігават. Ця оцінка на 42% перевищує прогнози минулого року.

До 2021 року відновлювані джерела електроенергії становитиме 28% загальносвітового виробництва електроенергії , тоді як на кінець 2015 року цю цифру становить 23%. Настільки «оптимістичні» перспективи пояснюються «розвитком політики», особливо в таких країнах, як США, Китай і Індія.

За оцінками МЕА, протягом п’яти років вартість сонячної енергії повинна також знизитись на 25%, вітряної – на 15%. Автори відзначають, що навіть якщо перехід на зелені технології буде менш активним, в 2021 році такі джерела електроенергії будуть еквівалентні енергетиці США і ЄС разом узятих.

Leave a Reply