Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Середньостроковий прогноз від МЕА для зеленої енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Середньостроковий прогноз від МЕА для зеленої енергетики

Середньостроковий прогноз від МЕА для зеленої енергетики

Відновлювана енергетика – сонячна і вітряна – буде розвиватися більш активними темпами, ніж передбачалося раніше, заявили в Міжнародному енергетичному агентстві (МЕА).

На думку експертів агентства, що опублікували 25 жовтня середньостроковий прогноз про «зелену» енергетику, це пов’язано зі сприятливими політичними умовами, а також зниженням її вартості. До 2021 року в роботу будуть введені нові об’єкти, сумарною потужністю в 825 гігават. Ця оцінка на 42% перевищує прогнози минулого року.

До 2021 року відновлювані джерела електроенергії становитиме 28% загальносвітового виробництва електроенергії , тоді як на кінець 2015 року цю цифру становить 23%. Настільки «оптимістичні» перспективи пояснюються «розвитком політики», особливо в таких країнах, як США, Китай і Індія.

За оцінками МЕА, протягом п’яти років вартість сонячної енергії повинна також знизитись на 25%, вітряної – на 15%. Автори відзначають, що навіть якщо перехід на зелені технології буде менш активним, в 2021 році такі джерела електроенергії будуть еквівалентні енергетиці США і ЄС разом узятих.

Автор | 2016-10-31T21:24:39+00:00 Жовтень 31st, 2016|Новини|