Середньостроковий прогноз від МЕА для зеленої енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Середньостроковий прогноз від МЕА для зеленої енергетики

Середньостроковий прогноз від МЕА для зеленої енергетики

Відновлювана енергетика – сонячна і вітряна – буде розвиватися більш активними темпами, ніж передбачалося раніше, заявили в Міжнародному енергетичному агентстві (МЕА).

На думку експертів агентства, що опублікували 25 жовтня середньостроковий прогноз про «зелену» енергетику, це пов’язано зі сприятливими політичними умовами, а також зниженням її вартості. До 2021 року в роботу будуть введені нові об’єкти, сумарною потужністю в 825 гігават. Ця оцінка на 42% перевищує прогнози минулого року.

До 2021 року відновлювані джерела електроенергії становитиме 28% загальносвітового виробництва електроенергії , тоді як на кінець 2015 року цю цифру становить 23%. Настільки «оптимістичні» перспективи пояснюються «розвитком політики», особливо в таких країнах, як США, Китай і Індія.

За оцінками МЕА, протягом п’яти років вартість сонячної енергії повинна також знизитись на 25%, вітряної – на 15%. Автори відзначають, що навіть якщо перехід на зелені технології буде менш активним, в 2021 році такі джерела електроенергії будуть еквівалентні енергетиці США і ЄС разом узятих.

Автор | 2016-10-31T21:24:39+00:00 Жовтень 31st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.