Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Морський порт в Україні перейде на альтернативне теплозабезпечення

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Морський порт в Україні перейде на альтернативне теплозабезпечення

Морський порт в Україні перейде на альтернативне теплозабезпечення

Морський торговельний порт «Південний» (Одеська область) має намір використовувати для опалення будівель і споруд тверді побутові відходи, які знімаються з пароплавів.

Як зазначає начальник адміністрації морського порту «Південний» Максим Широков, впровадження енергозберігаючих технологій дозволить підприємству скоротити споживання газу і економити близько 100 тис. грн протягом опалювального сезону.

У 2015 році ми придбали нову піч для спалювання сміття, яка дозволила повністю переглянути систему тепло- і енергозабезпечення, – розповідає Максим Широков. – Вирішили тепло від печі не викидати в атмосферу, а використовувати в опалювальний сезон.

Устаткування для сміттєспалювального комплексу порт закупив на Харківському приладобудівному заводі.

Систему опалення порту «Південний» планують модернізувати в 2016 – 2017 рр, інвестувавши в енергоефективний проект близько 16 млн грн.

Автор | 2016-03-11T21:20:07+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|