Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.Морський порт в Україні перейде на альтернативне теплозабезпечення

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Морський порт в Україні перейде на альтернативне теплозабезпечення

Морський порт в Україні перейде на альтернативне теплозабезпечення

Морський торговельний порт «Південний» (Одеська область) має намір використовувати для опалення будівель і споруд тверді побутові відходи, які знімаються з пароплавів.

Як зазначає начальник адміністрації морського порту «Південний» Максим Широков, впровадження енергозберігаючих технологій дозволить підприємству скоротити споживання газу і економити близько 100 тис. грн протягом опалювального сезону.

У 2015 році ми придбали нову піч для спалювання сміття, яка дозволила повністю переглянути систему тепло- і енергозабезпечення, – розповідає Максим Широков. – Вирішили тепло від печі не викидати в атмосферу, а використовувати в опалювальний сезон.

Устаткування для сміттєспалювального комплексу порт закупив на Харківському приладобудівному заводі.

Систему опалення порту «Південний» планують модернізувати в 2016 – 2017 рр, інвестувавши в енергоефективний проект близько 16 млн грн.

Автор | 2016-03-11T21:20:07+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|