Schneider Electric відкрила лабораторію по сонячній енергетиці при Харківському університеті ім. О.М.Бекетова.

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Schneider Electric відкрила лабораторію по сонячній енергетиці при Харківському університеті ім. О.М.Бекетова.

Schneider Electric відкрила лабораторію по сонячній енергетиці при Харківському університеті ім. О.М.Бекетова.

Компанія Schneider Electric повідомляє про офіційне відкриття навчально-наукової лабораторії з сонячної енергетики в Харківському національному університеті Міського Господарства імені О. М. Бекетова.

Відкриття відбулося 3 листопада. У лабораторії, основою якої стала сонячна електростанція потужністю 10 кВт на базі інвертора Schneider Electric – Conext CL, буде здійснюватися професійна підготовка і навчання навичкам проектування сонячних електростанцій студентів, аспірантів та інших фахівців галузі. Також передбачається спільне проведення наукових досліджень в області автоматизації енергетичних і технологічних процесів, електрообладнання, енергоефективності та управління енергією.

“У майбутньому, в університету є плани по розширенню СЕС до 40 кВт. Створення СЕС стало можливим завдяки тісній співпраці нашої компанії, партнера і університету, як результат, студенти зможуть навчатися передовим технологіям в області ВДЕ не тільки в теоретичній, але і в практичній площині. Schneider Electric, будучи світовим лідером в управлінні електроенергією, завжди приділяв, і буде приділяти велику увагу розвитку вищих навчальних закладів України”. – зазначив під час свого виступу генеральний директор ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» Бубнов М. Г.

Планується, що електроенергія, одержана від роботи сонячної електростанції, буде використовуватися на внутрішні потреби університету.

Автор | 2016-11-17T17:53:38+00:00 Листопад 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.