Schneider Electric відкрила лабораторію по сонячній енергетиці при Харківському університеті ім. О.М.Бекетова.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Schneider Electric відкрила лабораторію по сонячній енергетиці при Харківському університеті ім. О.М.Бекетова.

Компанія Schneider Electric повідомляє про офіційне відкриття навчально-наукової лабораторії з сонячної енергетики в Харківському національному університеті Міського Господарства імені О. М. Бекетова.

Відкриття відбулося 3 листопада. У лабораторії, основою якої стала сонячна електростанція потужністю 10 кВт на базі інвертора Schneider Electric – Conext CL, буде здійснюватися професійна підготовка і навчання навичкам проектування сонячних електростанцій студентів, аспірантів та інших фахівців галузі. Також передбачається спільне проведення наукових досліджень в області автоматизації енергетичних і технологічних процесів, електрообладнання, енергоефективності та управління енергією.

“У майбутньому, в університету є плани по розширенню СЕС до 40 кВт. Створення СЕС стало можливим завдяки тісній співпраці нашої компанії, партнера і університету, як результат, студенти зможуть навчатися передовим технологіям в області ВДЕ не тільки в теоретичній, але і в практичній площині. Schneider Electric, будучи світовим лідером в управлінні електроенергією, завжди приділяв, і буде приділяти велику увагу розвитку вищих навчальних закладів України”. – зазначив під час свого виступу генеральний директор ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» Бубнов М. Г.

Планується, що електроенергія, одержана від роботи сонячної електростанції, буде використовуватися на внутрішні потреби університету.

Leave a Reply