Саудівський принц інвестуватиме відновлювану енергетику Вінниччини

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Саудівський принц інвестуватиме відновлювану енергетику Вінниччини

Саудівський принц інвестуватиме відновлювану енергетику Вінниччини

Кращий інвестиційний проект у сфері альтернативних джерел енергії, що переміг у Вінницькому обласному конкурсі, запропонувала група компаній його високості Принца Саудівської Аравії Абдулли Бін Фахд Бін Ялаві Аль Сауд.

Конкурсна комісія провела відкрите голосування і більшістю голосів визнала переможцем компанії Саудівської Аравії. За умовами конкурсу, за 20 днів вони мають зареєструвати новостворену юридичну особу на Вінниччині та надати нотаріально засвідчені письмові згоди землекористувачів, щодо будівництва сонячних електростанцій на запропонованих земельних ділянках.

Автор | 2016-11-17T17:01:14+00:00 Листопад 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.